ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
5 листопада 2019
Моніторинг біорізноманіття

3 листопада,  старший науковий співробітник НПП «Черемоський» Томнюк О.П. здійснила виїзну експедицію на територію парку, під час якої здійснено моніторинг біорізноманіття. 

4 листопада 2019
Туристичний бум

3 листопада на територію НПП «Черемоський» завітала знімальна група: Олександр Ткачук та Роман Олійник, які відзняли туристично-привабливі перлини національного парку для створення короткометражного фільму – «Туристичний бум». Старший науковий співробітник Оксана Томнюк  познайомила гостей парку з всіма туристичними маршрутами парку та надала цікаву, змістовну інформацію про унікальні, неповторні об’єкти НПП «Черемоський». Інспектор з охорони природо-заповідного фонду Харь Р.О. познайомив відвідувачів з незвіданими шляхами національного парку.

1 листопада 2019
Співробітники НПП "Черемоський" взяли участь у круглому столі до річниці Буковинського віча

1 листопада 2019 р. т.в.о. директора-заступник директора з наукової роботи-начальник науково-дослідного відділу НПП "Черемоський" В.О. Гребенщиков та науковий співробітник, к.б.н. Д.І. Юзик долучились до круглого столу, приуроченого 101-ій річниці Буковинського віча.

Корисні посилання
« назад до переліку

29 жовтня 2019
До НПП «Черемоський» вирушили спелеологи
 

28 жовтня 2019 р. до науково-дослідного відділу НПП «Черемоський» завітали спелеологи Ігор Магновський з Івано-Франківська та Анна Чаплигіна з Києва (Українське спелеологічне товариство). Т.в.о. директора-заступник директора з наукової роботи-начальник науково-дослідного відділу В.О. Гребєнщиковим зорієнтував дослідників стосовно розташування печер на території Парку, допоміг з організаційними моментами та презентував примірник «Альманах НПП «Черемоський»». Науковий співробітник, к.б.н. Д.І. Юзик презентувала спелеологам Путівники «Стежками НПП «Черемоський»», листівки «Міфи і факти про національний природний парк «Черемоський» та ознайомила із науковим виданням «Біорізноманіття національного природного парку «Черемоський» і Літописами природи Парку.

Спелеологи планують провести на території НПП «Черемоський» близько тижня. Протягом свого перебування у Парку збираються дослідити карстові печери та наявність у них рукокрилих.