ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
Вчора
Шедеври своїми руками

        Відділ еколого-освітньої діяльності та рекреації пропонує провести цікаво вільний час зі своїми дітками та виготовити своїми умілими ручками веселу поробку «Лелеки». Також пропонуємо індивідуальні розмальовки білого та чорного лелеки, що допоможе дітям привити бережливе ставлення до даних видів птахів, а також сформувати екологічну свідомість щодо збереження  живого біорізноманіття Землі.

Вчора
15 неймовірних фактів про лелек

     1. Гнізда у горах
        Ми звикли бачити лелек у гніздах поруч із хатами. Проте зустрічаються види лелек, які гніздяться високо в горах. Їхні житла знаходять на висоті 1200-2500 метрів над рівнем моря.

1 липня 2020
#ПакетНЕпотрібен!#

        3 липня запрошуємо всіх українців не байдужих до свого майбутнього  долучитися до флешмобу #ПакетНЕпотрібен!# Який присвячений Міжнародному дню відмови від поліетиленових пакетів.
     Мета акції – привернути увагу до проблеми надмірного споживання одноразового пластику. Приєднатися до акції можуть як споживачі і громадські організації, так і супермаркети, магазини та ринки.

Корисні посилання
« назад до переліку

07 жовтня 2019
Турнір «Пташиний марафон»
 

4 жовтня 2019 р. науковим співробітником НПП «Черемоський», к.б.н. Д.І. Юзик, молодшим науковим співробітником Л.М. Аксюк та провідним фахівцем з рекреації В.В. Волощуком проведено турнір «Пташиний марафон» серед учнів 6 класу Путильської ЗОШ І-ІІІ ст. Так, під час відбіркового туру  було обрано 10 учнів, які й утворили «пташину зграю». Учні пройшли 5 етапів змагання (5 тематичних зупинок: «Біля підніжжя гори», «Гірські вершини», «до моря, до моря», «Хижі птахи», «Віриш – не віриш»), на яких по черзі вибували найслабші гравці.

 

Наприкінці було визначено три переможці турніру «Пташиний марафон», які були нагороджені дипломами від НПП «Черемоський» за І, ІІ та ІІІ місце відповідно. Решта учнів були нагороджені дипломами учасників турніру. Окрім того всім учням класу було презентовано Путівники «Стежками НПП «Черемоський»», листівки «Ви живете поряд з нацпарком? Що це означає?», календар на 2019 рік від НПП «Черемоський» та наліпки із зображеннями вовка, рисі та ведмедя від WWF Україна, акцентуючи увагу, що в цей день (4 жовтня) відзначають Всесвітній день захисту тварин.