ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
Вчора
День Української хустки в НПП «Черемоський»

Чарівні «представниці-українки» НПП «Черемоський» охоче приєднались до Всеукраїнського флешмобу «Зроби фото з хусткою», приуроченого до Всесвітнього дня Української Хустки, що відзначатиметься 7 грудня.

4 грудня 2019
Подаруй ялинці життя

    Працівниками Національного природного парку "Черемоський" розпочато екомарафон «Подаруй ялинці життя». Марафон триватиме впродовж грудня місяця, який передбачає проведення інформаційно-агітаційної роботи, екологічних бесід з населенням та підростаючим поколінням про значення хвойних насаджень. Також проведення майстер-класи із виготовлення новорічно-різдвяних іграшок, декоративних прикрас замість живої ялинки.

29 листопада 2019
Бесіда "Спалювання листя - шкода здоров'ю та довкіллю"

       29.11 2019 року провідним фахівцем з екологічної освіти Тонієвич І.М. для учнів 6 класу Путильської ЗЗСО І – ІІІ ступенів проведено бесіду «Спалювання листя – шкода здоров’ю та довкіллю».

Корисні посилання
« назад до переліку

07 жовтня 2019
Турнір «Пташиний марафон»
 

4 жовтня 2019 р. науковим співробітником НПП «Черемоський», к.б.н. Д.І. Юзик, молодшим науковим співробітником Л.М. Аксюк та провідним фахівцем з рекреації В.В. Волощуком проведено турнір «Пташиний марафон» серед учнів 6 класу Путильської ЗОШ І-ІІІ ст. Так, під час відбіркового туру  було обрано 10 учнів, які й утворили «пташину зграю». Учні пройшли 5 етапів змагання (5 тематичних зупинок: «Біля підніжжя гори», «Гірські вершини», «до моря, до моря», «Хижі птахи», «Віриш – не віриш»), на яких по черзі вибували найслабші гравці.

 

Наприкінці було визначено три переможці турніру «Пташиний марафон», які були нагороджені дипломами від НПП «Черемоський» за І, ІІ та ІІІ місце відповідно. Решта учнів були нагороджені дипломами учасників турніру. Окрім того всім учням класу було презентовано Путівники «Стежками НПП «Черемоський»», листівки «Ви живете поряд з нацпарком? Що це означає?», календар на 2019 рік від НПП «Черемоський» та наліпки із зображеннями вовка, рисі та ведмедя від WWF Україна, акцентуючи увагу, що в цей день (4 жовтня) відзначають Всесвітній день захисту тварин.