ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
Вчора
День Української хустки в НПП «Черемоський»

Чарівні «представниці-українки» НПП «Черемоський» охоче приєднались до Всеукраїнського флешмобу «Зроби фото з хусткою», приуроченого до Всесвітнього дня Української Хустки, що відзначатиметься 7 грудня.

4 грудня 2019
Подаруй ялинці життя

    Працівниками Національного природного парку "Черемоський" розпочато екомарафон «Подаруй ялинці життя». Марафон триватиме впродовж грудня місяця, який передбачає проведення інформаційно-агітаційної роботи, екологічних бесід з населенням та підростаючим поколінням про значення хвойних насаджень. Також проведення майстер-класи із виготовлення новорічно-різдвяних іграшок, декоративних прикрас замість живої ялинки.

29 листопада 2019
Бесіда "Спалювання листя - шкода здоров'ю та довкіллю"

       29.11 2019 року провідним фахівцем з екологічної освіти Тонієвич І.М. для учнів 6 класу Путильської ЗЗСО І – ІІІ ступенів проведено бесіду «Спалювання листя – шкода здоров’ю та довкіллю».

Корисні посилання
« назад до переліку

07 жовтня 2019
Підсумки дослідницько-пізнавального проекту «Межа можливостей птахів»
 

4 жовтня 2019 р. науковим співробітником НПП «Черемоський», к.б.н. Д.І. Юзик та провідним фахівцем з рекреації В.В. Волощуком було підведено підсумки дослідницько-пізнавального проекту «Межа можливостей птахів», проведеного у 5-Б (1) класі Путильської гімназії. Попереднє завдання 2 жовтня учням дала провідний фахівець з екологічної освіти І.М. Тонієвич. Завдання полягало у пошуку дитячих казок і оповідань, в яких птахи переносять людей, а також учням необхідно було прочитати ці твори, намалювати ілюстрації до уривків, що найбільше сподобались, знайти інформацію про птаха (його поведінку, звички та спосіб життя) та зробити висновок і дати відповідь на проблемне питання «Чи можуть птахи підняти і перенести людину на певну відстань так, як це відбувається в казках та дитячих оповіданнях?». Метою проекту було розширити знання дітей про птахів, їх поведінку та можливості; розвивати пошуково-аналітичні вміння та вміння робити висновки; виховувати бажання оберігати птахів. Об'єктом дослідження були казки та оповідання, в яких птахи виявляють надприродні можливості (перенесення великої маси, незвична поведінка). Предметом дослідження були реальні можливості птахів.

Діти самостійно опрацювали такі твори «Піддурена ворона», «Івасик-Телесик», «Гуси-лебеді» та «Синдбад-Мореплавець». Загалом діти підготували 11 робіт.

Співробітники Парку нагородили клас грамотою за активну участь у проекті, а також подарували дітям Путівники «Стежками НПП «Черемоський»» та листівку «Ви живете поряд з нацпарком? Що це означає?». Окрім того презентували дітям наліпки із зображеннями вовка, рисі та ведмедя від WWF Україна, акцентуючи увагу, що в цей день (4 жовтня) відзначають Всесвітній день захисту тварин.