ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
7 жовтня 2019
Турнір «Пташиний марафон»

4 жовтня 2019 р. науковим співробітником НПП «Черемоський», к.б.н. Д.І. Юзик, молодшим науковим співробітником Л.М. Аксюк та провідним фахівцем з рекреації В.В. Волощуком проведено турнір «Пташиний марафон» серед учнів 6 класу Путильської ЗОШ І-ІІІ ст.

7 жовтня 2019
НПП «Черемоський» відвідав д.с./г.н., доцент, доцент кафедри лісівництва НЛТУ України П.Б.Хоєцький

4 жовтня 2019 р. науково-дослідний відділ НПП «Черемоський» відвідав доктор сільського господарських наук, доцент, доцент кафедри лісівництва Національного лісотехнічного університету України Павло Богданович Хоєцький. Під час зустрічі відбулась домовленість про подальшу співпрацю між установами.

7 жовтня 2019
Підсумки дослідницько-пізнавального проекту «Межа можливостей птахів»

4 жовтня 2019 р. науковим співробітником НПП «Черемоський», к.б.н. Д.І. Юзик та провідним фахівцем з рекреації В.В. Волощуком було підведено підсумки дослідницько-пізнавального проекту «Межа можливостей птахів», проведеного у 5-Б (1) класі Путильської гімназії. Попереднє завдання 2 жовтня учням дала провідний фахівець з екологічної освіти І.М. Тонієвич.

Корисні посилання
« назад до переліку

07 жовтня 2019
Підсумки дослідницько-пізнавального проекту «Межа можливостей птахів»
 

4 жовтня 2019 р. науковим співробітником НПП «Черемоський», к.б.н. Д.І. Юзик та провідним фахівцем з рекреації В.В. Волощуком було підведено підсумки дослідницько-пізнавального проекту «Межа можливостей птахів», проведеного у 5-Б (1) класі Путильської гімназії. Попереднє завдання 2 жовтня учням дала провідний фахівець з екологічної освіти І.М. Тонієвич. Завдання полягало у пошуку дитячих казок і оповідань, в яких птахи переносять людей, а також учням необхідно було прочитати ці твори, намалювати ілюстрації до уривків, що найбільше сподобались, знайти інформацію про птаха (його поведінку, звички та спосіб життя) та зробити висновок і дати відповідь на проблемне питання «Чи можуть птахи підняти і перенести людину на певну відстань так, як це відбувається в казках та дитячих оповіданнях?». Метою проекту було розширити знання дітей про птахів, їх поведінку та можливості; розвивати пошуково-аналітичні вміння та вміння робити висновки; виховувати бажання оберігати птахів. Об'єктом дослідження були казки та оповідання, в яких птахи виявляють надприродні можливості (перенесення великої маси, незвична поведінка). Предметом дослідження були реальні можливості птахів.

Діти самостійно опрацювали такі твори «Піддурена ворона», «Івасик-Телесик», «Гуси-лебеді» та «Синдбад-Мореплавець». Загалом діти підготували 11 робіт.

Співробітники Парку нагородили клас грамотою за активну участь у проекті, а також подарували дітям Путівники «Стежками НПП «Черемоський»» та листівку «Ви живете поряд з нацпарком? Що це означає?». Окрім того презентували дітям наліпки із зображеннями вовка, рисі та ведмедя від WWF Україна, акцентуючи увагу, що в цей день (4 жовтня) відзначають Всесвітній день захисту тварин.