ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
7 жовтня 2019
Турнір «Пташиний марафон»

4 жовтня 2019 р. науковим співробітником НПП «Черемоський», к.б.н. Д.І. Юзик, молодшим науковим співробітником Л.М. Аксюк та провідним фахівцем з рекреації В.В. Волощуком проведено турнір «Пташиний марафон» серед учнів 6 класу Путильської ЗОШ І-ІІІ ст.

7 жовтня 2019
НПП «Черемоський» відвідав д.с./г.н., доцент, доцент кафедри лісівництва НЛТУ України П.Б.Хоєцький

4 жовтня 2019 р. науково-дослідний відділ НПП «Черемоський» відвідав доктор сільського господарських наук, доцент, доцент кафедри лісівництва Національного лісотехнічного університету України Павло Богданович Хоєцький. Під час зустрічі відбулась домовленість про подальшу співпрацю між установами.

7 жовтня 2019
Підсумки дослідницько-пізнавального проекту «Межа можливостей птахів»

4 жовтня 2019 р. науковим співробітником НПП «Черемоський», к.б.н. Д.І. Юзик та провідним фахівцем з рекреації В.В. Волощуком було підведено підсумки дослідницько-пізнавального проекту «Межа можливостей птахів», проведеного у 5-Б (1) класі Путильської гімназії. Попереднє завдання 2 жовтня учням дала провідний фахівець з екологічної освіти І.М. Тонієвич.

Корисні посилання
« назад до переліку

04 жовтня 2019
Майстер-клас по складанню раціону птахів «Пташина їдальня»
 

3 жовтня 2019 р. для учнів 3-Б класу Путильської ЗОШ І-ІІІ ст. науковий співробітник НПП «Черемоський», к.б.н. Д.І. Юзик та провідний фахівець з екологічної освіти І.М. Тонієвич провели майстер-клас по складанню раціону птахів «Пташина їдальня» до Міжнародних днів спостереження за птахами. Під час заходу діти дізнались, що у холодний період птахів можна підгодовувати сирим насінням соняшника, гарбуза, дині, бур'янів, різними крупами (пшоно, овес, гречка), ягодами калини, крихтами білого хліба, залишками каші, вареної картоплі та свіжим несоленим салом. Не варто класти до годівничок чорний хліб, сирий рис, солоні сухарики, горішки та чіпси. Також увагу учнів акцентували на тому, що насипати корм до годівничок потрібно систематично. Спільно із наставниками з Парку діти почепили годівничку для птахів на шкільному подвір'ї та поклали у неї корм.

Після цього утворили уявний «журавлиний клин» та пройшли окреслений маршрут шкільним подвір'ям, чітко повторюючи рухи «вожака пташиної зграї».

             На завершення Д.І. Юзик та І.М. Тонієвич вручили дітям медальки «Юний природоохоронець».