ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
7 жовтня 2019
Турнір «Пташиний марафон»

4 жовтня 2019 р. науковим співробітником НПП «Черемоський», к.б.н. Д.І. Юзик, молодшим науковим співробітником Л.М. Аксюк та провідним фахівцем з рекреації В.В. Волощуком проведено турнір «Пташиний марафон» серед учнів 6 класу Путильської ЗОШ І-ІІІ ст.

7 жовтня 2019
НПП «Черемоський» відвідав д.с./г.н., доцент, доцент кафедри лісівництва НЛТУ України П.Б.Хоєцький

4 жовтня 2019 р. науково-дослідний відділ НПП «Черемоський» відвідав доктор сільського господарських наук, доцент, доцент кафедри лісівництва Національного лісотехнічного університету України Павло Богданович Хоєцький. Під час зустрічі відбулась домовленість про подальшу співпрацю між установами.

7 жовтня 2019
Підсумки дослідницько-пізнавального проекту «Межа можливостей птахів»

4 жовтня 2019 р. науковим співробітником НПП «Черемоський», к.б.н. Д.І. Юзик та провідним фахівцем з рекреації В.В. Волощуком було підведено підсумки дослідницько-пізнавального проекту «Межа можливостей птахів», проведеного у 5-Б (1) класі Путильської гімназії. Попереднє завдання 2 жовтня учням дала провідний фахівець з екологічної освіти І.М. Тонієвич.

Корисні посилання
« назад до переліку

03 жовтня 2019
"Птахи - краса Землі"
 

       03.10 2019 р. до Міжнародних днів спостереження за птахами провідним фахівцем з екологічної освіти І.М. Тонієвич та науковим співробітником Д. І. Юзик проведено заняття «Птахи – краса Землі» для вихованців старшого дошкільного віку в Путильському ЗДО «Дзвіночок».
      Метою заняття навчити діток називати та розрізняти зимуючих птахів від перелітних,  вивчити та закріпити будову тіла птаха. Формувати узагальнене поняття про зимуючих птахів.  А також підвищити інтерес до птахів, викликати у дітей активне співчуття до зимуючих птахів, бажання надавати їм посильну допомогу. Зрозуміти, яку користь приносять птахи людям на навколишньому середовищу.
        Для маленьких дошкільнят була представлена відео презентація «Птахи», звідки дізналися про основні відомості птаха: будова тіла, живлення, види, а також навчилися розрізняти пернатих за способом життя . Дітки з великою увагою слухали спів шпака і дізналися про його навички.
         Було проведено ряд дидактичних ігор «Літає – не літає», «Хто  де мостить гнізда», за допомогою демонстраційного матеріалу грали в гру «Зимуючі чи перелітні птахи».
          На завершення маленькі умільці своїми руками виготовили паперового птаха. Юні любителі зрозуміли, що птахи це окраса нашої Землі і будуть допомагати та оберігати ці прекрасні створіння.