ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
7 жовтня 2019
Турнір «Пташиний марафон»

4 жовтня 2019 р. науковим співробітником НПП «Черемоський», к.б.н. Д.І. Юзик, молодшим науковим співробітником Л.М. Аксюк та провідним фахівцем з рекреації В.В. Волощуком проведено турнір «Пташиний марафон» серед учнів 6 класу Путильської ЗОШ І-ІІІ ст.

7 жовтня 2019
НПП «Черемоський» відвідав д.с./г.н., доцент, доцент кафедри лісівництва НЛТУ України П.Б.Хоєцький

4 жовтня 2019 р. науково-дослідний відділ НПП «Черемоський» відвідав доктор сільського господарських наук, доцент, доцент кафедри лісівництва Національного лісотехнічного університету України Павло Богданович Хоєцький. Під час зустрічі відбулась домовленість про подальшу співпрацю між установами.

7 жовтня 2019
Підсумки дослідницько-пізнавального проекту «Межа можливостей птахів»

4 жовтня 2019 р. науковим співробітником НПП «Черемоський», к.б.н. Д.І. Юзик та провідним фахівцем з рекреації В.В. Волощуком було підведено підсумки дослідницько-пізнавального проекту «Межа можливостей птахів», проведеного у 5-Б (1) класі Путильської гімназії. Попереднє завдання 2 жовтня учням дала провідний фахівець з екологічної освіти І.М. Тонієвич.

Корисні посилання
« назад до переліку

01 жовтня 2019
1 жовтня - Всесвітній день вегетаріанства
 

Кожного року світова спільнота відзначає 1 жовтня Всесвітній день вегетаріанства (World Vegetarian Day), який заснувало у 1977 році Північноамериканське вегетаріанське суспільство (North American Vegetarian Society, NAVS) та через рік отримало підтримку Міжнародної вегетаріанської спілки (International Vegetarian Union, IVI).

Це свято засноване з метою підвищити інформованість громадськості про переваги вегетаріанського способу життя, як з боку здоров"я та екології, так і з етичної точки зору, а також спрямоване на просування різних аспектів вегетаріанства.

Нагадаємо, що вегетаріанство - це система харчування, яка виключає з раціону продукти тваринного походження. Пам"ятайте, що це не дієта і не дань моді, а спосіб життя та відповідний світогляд.

Також не варто забувати, що будь-яке обмеження у споживанні м"яса призводить до нестачі життєво важливих амінокислот і мінералів.

За статистичними даними близько 10-11% населення планети усвідомлено відмовились від м"ясоїдства. Їх гасло "Ми нікого не вбили".

Інформацію підготувала науковий співробітник НПП "Черемоський", к.б.н. Д.І. Юзик