ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
30 листопада 1999
Бесіда – гра «Твій друг - велосипед»
19.09 2019р. провідним фахівцем з екологічної освіти Тонієвич І.М. на базі Путильської ЗЗСО І-ІІІ ступенів учням 4 - Б класу проведено бесіда – гра «Твій друг - велосипед» присвячений до Міжнародного дня без автомобіля . Метою заняття було донести до учнів, чому машини  шкідливі для екології  і чим їх можна замінити.
18 вересня 2019
Увага! Не збирайте та не знищуйте гусінь Махаона у своїх приватних господарствах!

Косатець Махаон (Papilio machaon L., 1758) це дуже красивий, рідкісний метелик, який охороняється Законом про Червону книгу України.

Тому наукові співробітники НПП "Черемоський" звертаються до Вас із проханням, якщо Ви виявили гусінь Махаона на Ваших городах, не збирайте і не знищуйте її. Через деякий час вона перетвориться на лялечку, а навесні з неї з"явиться дуже гарний метелик, який милуватиме Ваш зір майже до вересня.

18 вересня 2019
У НПП "Черемоський" з робочим візитом завітав координатор проектів з WWW Україна

18 вересня 2019 р. до НПП "Черемоський" з робочим візитом завітав Богдан Вихор - координатор проектів "Життя великим хижакам Європи" та "Співжиття заради збереження" з WWW Україна.

Корисні посилання
« назад до переліку

11 вересня 2019
Заняття "Осінній дивосвіт"
 

Осінь. Різнобарвна, розмаїта. Спочатку вона пишна, золота й сонячна, а потім сумна, дощова, холодна. Восени красиво. Листя на деревах постійно змінює колір, а згодом і зовсім опадає на землю, вистилаючи її м’яким килимом.
11.09 2019 р. провідним фахівцем екологічної освіти Тонієвич І.М. проведено заняття на тему «Осінній дивосвіт» для вихованців старшого дошкільного віку в Путильському ЗДО «Дзвіночок». Метою заняття було підсумувати знання дітей про зміни, що відбуваються з деревами восени: листя змінює колір, опадає. Навчитися розрізняти листя і плоди дерев за зовнішніми ознаками (колір, форма, величина), а також розпізнавати дерева. Розвинути  дбайливе ставлення до природи, а також почуття відповідальності та любові до всього живого. На занятті дітки дізналися чому опадає листя, чому воно жовтіє.  Маленькі природолюби за допомогою демонстраційного матеріалу ознайомилися з будовою листочка, з будовою дерева. Із задоволенням зіграли в гру «Упізнай дерево», вихованці за допомогою маркера з’єднували дерева із плодами. Розмалювали макети листочків кольорами осені та прикрасили ними ігровий зал.
На закінчення заняття діткам на уважність була проведена логічна гра «Знайди і виправ помилку», де малята уважно прослуховували речення і знаходили у них невідповіності.
Осінь – яскрава та чудова пора. Стільки фарб, скільки в цей період дарує природа не малює ні одна пора року. Люди теж завжди поспішають, когось підганяє погода, а хтось не може наздогнати втрачений ритм життя після літньої відпустки. Для кожного своя осінь. Ця пора дивно но гармонійно переплітає красу та яскравість пейзажу і легкий сум прощання з зеленю та теплом.