ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
17 лютого 2020
Загадкова зима


У лютому зима "згадала", що вона зима і перетворила Національний природний парк "Черемоський» на мальовничий куточок, cюди варто приїхати тим, хто скучив за справжніми зимовими краєвидами.
Не дивлячись на складні погодні умови, та складність доступу до місць несення чергувань, служба державної охорони ПЗФ НПП «Черемоський» цілодобово несе охорону  території парку.
                                          

30 січня 2020
Заняття "У зимовому лісі"

       29 січня провідним фахівцем з екологічної освіти Інною Тонієвич проведено заняття для вихованців старшої вікової категорії Путильського ЗДО «У зимовому лісі». Під час заняття дошкільнятам була представлена презентація «Як тварини зимують взимку», закріпили назви диких тварин. Діти активно відповідали на поставлені запитання, а також дізналися чим дикі тварини харчуються взимку і як добувають собі їжу суворої зимньої пори.

24 січня 2020
НПП "Черемоський" - запорука збереження цінного біорізноманіття Буковинських Карпат

         23 січня провідним фахівцем з екологічної освіти Інною Тонієвич проведено інформаційне заняття для учнів 7 класу Киселицького ЗЗСО «Стежками НПП «Черемоський»  приурочене до Дня заповідників і національних парків.

Корисні посилання
« назад до переліку

11 вересня 2019
Заняття "Осінній дивосвіт"
 

Осінь. Різнобарвна, розмаїта. Спочатку вона пишна, золота й сонячна, а потім сумна, дощова, холодна. Восени красиво. Листя на деревах постійно змінює колір, а згодом і зовсім опадає на землю, вистилаючи її м’яким килимом.
11.09 2019 р. провідним фахівцем екологічної освіти Тонієвич І.М. проведено заняття на тему «Осінній дивосвіт» для вихованців старшого дошкільного віку в Путильському ЗДО «Дзвіночок». Метою заняття було підсумувати знання дітей про зміни, що відбуваються з деревами восени: листя змінює колір, опадає. Навчитися розрізняти листя і плоди дерев за зовнішніми ознаками (колір, форма, величина), а також розпізнавати дерева. Розвинути  дбайливе ставлення до природи, а також почуття відповідальності та любові до всього живого. На занятті дітки дізналися чому опадає листя, чому воно жовтіє.  Маленькі природолюби за допомогою демонстраційного матеріалу ознайомилися з будовою листочка, з будовою дерева. Із задоволенням зіграли в гру «Упізнай дерево», вихованці за допомогою маркера з’єднували дерева із плодами. Розмалювали макети листочків кольорами осені та прикрасили ними ігровий зал.
На закінчення заняття діткам на уважність була проведена логічна гра «Знайди і виправ помилку», де малята уважно прослуховували речення і знаходили у них невідповіності.
Осінь – яскрава та чудова пора. Стільки фарб, скільки в цей період дарує природа не малює ні одна пора року. Люди теж завжди поспішають, когось підганяє погода, а хтось не може наздогнати втрачений ритм життя після літньої відпустки. Для кожного своя осінь. Ця пора дивно но гармонійно переплітає красу та яскравість пейзажу і легкий сум прощання з зеленю та теплом.