ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
17 лютого 2020
Загадкова зима


У лютому зима "згадала", що вона зима і перетворила Національний природний парк "Черемоський» на мальовничий куточок, cюди варто приїхати тим, хто скучив за справжніми зимовими краєвидами.
Не дивлячись на складні погодні умови, та складність доступу до місць несення чергувань, служба державної охорони ПЗФ НПП «Черемоський» цілодобово несе охорону  території парку.
                                          

30 січня 2020
Заняття "У зимовому лісі"

       29 січня провідним фахівцем з екологічної освіти Інною Тонієвич проведено заняття для вихованців старшої вікової категорії Путильського ЗДО «У зимовому лісі». Під час заняття дошкільнятам була представлена презентація «Як тварини зимують взимку», закріпили назви диких тварин. Діти активно відповідали на поставлені запитання, а також дізналися чим дикі тварини харчуються взимку і як добувають собі їжу суворої зимньої пори.

24 січня 2020
НПП "Черемоський" - запорука збереження цінного біорізноманіття Буковинських Карпат

         23 січня провідним фахівцем з екологічної освіти Інною Тонієвич проведено інформаційне заняття для учнів 7 класу Киселицького ЗЗСО «Стежками НПП «Черемоський»  приурочене до Дня заповідників і національних парків.

Корисні посилання
« назад до переліку

01 вересня 2019
1 вересня - День пам"яті видів, знищених людиною
 

1 вересня було обрано Днем пам"яті видів, знищених людиною тому, що саме цього числа в 1914 році у зоопарку м. Цинцинатті (США) помер останній мандрівний голуб. Основною причиною зникнення виду став комерційний відлов і забій заради отримання м"яса. Останнє масове гніздування цього голуба спостерігалося у 1883 р., а остання особина у дикій природі була знищена у 1899 р.

Історія знищення мандрівного голуба яскраво демонструє нам, як дяльність людини може стати причиною зникнення цілої низки видів живих організмів. Моа, тур, квага, дронт, тарпан, епіорніс, сумчатий вовк, безкрила гагарка, стеллерова корова - це далеко не повний перелік представників фауни, які були знищені людьми. Вони залишили згадку про себе хіба що в природничих музеях світу у вигляді шкур, скелетів та фотографій.

У День пам"яті видів, знищених людиною, ми маємо вкотре усвідомити свою відповідальність за збереження всіх живих створінь.

Інформацію підготувала науковий співробітник, к.б.н. Д.І. Юзик