ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
15 січня 2020
Смаколики для птахів

        15 січня провідним фахівцем з екологічної освіти І.М. Тонієвич  для вихованців старшої вікової групи  Путильського ЗДО «Дзвіночок» проведено заняття - «Підгодовування птахів взимку» та проведено майстер-клас по виготовленню корисних смаколиків для птахів.

4 січня 2020
З Різдвом Христовим!

Хай у Вашій хаті — злагода панує,
Хай любов Христа-дитяти за Вами мандрує,
Зичимо вкраїні щастя й гарну долю,
Усім добрим людям — бажаєм здоров'я!

 

Корисні посилання
« назад до переліку

15 серпня 2019
Заняття «Захистимо друзів наших менших»
 
15 серпня 2019 року у Путильському ЗДО «Дзвіночок» провідним фахівцем з екологічної освіти НПП «Черемоський» Тонієвич І.М. проведено заняття доброти під  назвою «Захистимо друзів наших менших», який присвячений до Міжнародного дня безпритульних тварин.         
   Міжнародний день безпритульних тварин проходить щорічно у другій декаді серпня. Свято виникло в 1992 році за підтримки неурядової організації - Міжнародне товариство з прав тварин (ISAR). Відзначається в більш ніж 50 країнах, на 6 континентах.
Метою заняття є виховання любові до тварин, поваги до вірності, відданості домашніх улюбленців, почуття відповідальності за приручених тварин, розуміння цінності та недоторканності іншого життя, які зустрічаються в нашому місті і потребують допомоги та дбайливого до себе ставлення.
Діти розповідали про своїх домашніх улюбленців, із захопленням слухали розповідь як тварини стають безпритульними. Була проведена гра «Нагодуй домашню тваринку», де дітки за допомогою карток підбирали для кожної тваринки відповідну їжу.  Ознайомилися з правилами поведінки при спілкуванні з тваринам, як себе поводити при зустрічі з безпритульними. Маленькі друзі взяли участь у грі «Добра справа», де на малюнку прикріплені картинки з добрими справами щодо тварин, за кожну правильну відповідь діти відкривали картинку і бачили , яка тварина захована.
Бездомні тварини стали з’являтися практично відразу і це було обумовлено цілком природними причинами. Десь вони втрачали своїх господарів, десь їх втрачали самі господарі, десь вони попросту були викинуті за непотрібністю, завжди залишаючись вірними цьому, вже зовсім не чужому їм, людському середовищу. Коли це стало проблемою - вже ні хто і не пам’ятає, але людина, по більшості цілком з гуманних міркувань, намагалася вирішувати її протягом багатьох століть.
Наше життя ми не можемо уявити без собачки – веселого, пильного і відданого друга та охоронця, без котика – поважного та вусатого мишолова. Ці маленькі друзі завжди віддячать своєю вірністю та прихильністю тому, хто дбає і піклується про них. І ніколи не стануть другом для того, хто хоч раз завдав їм болю чи шкоди. Тварини називають нашими меншими братами. А брати, як відомо, потребують доброго, уважного ставлення до себе.
З наших маленьких вихованців обов’язково виростуть дбайливі та відповідальні господарі тварин.
Давайте не забувати про те, що ми одна велика сім'я на маленькій планеті і, роблячи добру справу, допомагаючи нашим братам меншим, ми допомагаємо собі!