ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
15 серпня 2019
Заняття «Захистимо друзів наших менших»
15 серпня 2019 року у Путильському ЗДО «Дзвіночок» провідним фахівцем з екологічної освіти НПП «Черемоський» Тонієвич І.М. проведено заняття доброти під  назвою «Захистимо друзів наших менших», який присвячений до Міжнародного дня безпритульних тварин.         
14 серпня 2019
17 серпня – Всесвітній день безпритульних тварин
Всесвітній день безпритульних (бездомних) тварин засновано на початку 1990-х на підтримку ініціатив волонтерських організацій із захисту домашніх тварин, які залишилися без нагляду. Його відзначають у третю суботу серпня.
14 серпня 2019
Освячено капличку на честь святого Євстахія Плакиди
На високогір"ї Карпат, де височіє гора Томнатик, здалека видніється каплиця на честь святого мученика Євстафія Плакиди. Каплиця споруджена за ініціативи та підтримки працівників НПП «Черемоський». 13 серпня біля каплиці провели богослужіння у день пам’яті святого мученика Євстафія Плакиди, який, як відомо, є покровителем звірів.
Корисні посилання
« назад до переліку

12 серпня 2019
Правцівники парку відвідали фестиваль “Pamir Fest”
 

10 – 11 серпня, на г. Томнатик проводився фестиваль “Pamir Fest”, який відбувся вже втретє на  Путильщині.
Все розпочалося із весільної церемонії і незабаром відбулося відкриття фестивалю. В рамках фестивалю не були байдужими та долучилися до дійства працівники НПП «Черемоський». Фахівцями парку було організовано ознайомлення відвідувачів фестивалю з поліграфічним матеріалом. На запрошення національного природного парку «Черемоський» відгукнулося не мало охочих та зацікавлених людей. Всім бажаючим було роздано буклети з правилами поведінки на території НПП “Черемоський”, туристичні путівники, альманахи та інформаційні картки НПП «Черемоський».