ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
Вчора
День Української хустки в НПП «Черемоський»

Чарівні «представниці-українки» НПП «Черемоський» охоче приєднались до Всеукраїнського флешмобу «Зроби фото з хусткою», приуроченого до Всесвітнього дня Української Хустки, що відзначатиметься 7 грудня.

4 грудня 2019
Подаруй ялинці життя

    Працівниками Національного природного парку "Черемоський" розпочато екомарафон «Подаруй ялинці життя». Марафон триватиме впродовж грудня місяця, який передбачає проведення інформаційно-агітаційної роботи, екологічних бесід з населенням та підростаючим поколінням про значення хвойних насаджень. Також проведення майстер-класи із виготовлення новорічно-різдвяних іграшок, декоративних прикрас замість живої ялинки.

29 листопада 2019
Бесіда "Спалювання листя - шкода здоров'ю та довкіллю"

       29.11 2019 року провідним фахівцем з екологічної освіти Тонієвич І.М. для учнів 6 класу Путильської ЗЗСО І – ІІІ ступенів проведено бесіду «Спалювання листя – шкода здоров’ю та довкіллю».

Корисні посилання
« назад до переліку

12 серпня 2019
Правцівники парку відвідали фестиваль “Pamir Fest”
 

10 – 11 серпня, на г. Томнатик проводився фестиваль “Pamir Fest”, який відбувся вже втретє на  Путильщині.
Все розпочалося із весільної церемонії і незабаром відбулося відкриття фестивалю. В рамках фестивалю не були байдужими та долучилися до дійства працівники НПП «Черемоський». Фахівцями парку було організовано ознайомлення відвідувачів фестивалю з поліграфічним матеріалом. На запрошення національного природного парку «Черемоський» відгукнулося не мало охочих та зацікавлених людей. Всім бажаючим було роздано буклети з правилами поведінки на території НПП “Черемоський”, туристичні путівники, альманахи та інформаційні картки НПП «Черемоський».