ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
15 серпня 2019
Заняття «Захистимо друзів наших менших»
15 серпня 2019 року у Путильському ЗДО «Дзвіночок» провідним фахівцем з екологічної освіти НПП «Черемоський» Тонієвич І.М. проведено заняття доброти під  назвою «Захистимо друзів наших менших», який присвячений до Міжнародного дня безпритульних тварин.         
14 серпня 2019
17 серпня – Всесвітній день безпритульних тварин
Всесвітній день безпритульних (бездомних) тварин засновано на початку 1990-х на підтримку ініціатив волонтерських організацій із захисту домашніх тварин, які залишилися без нагляду. Його відзначають у третю суботу серпня.
14 серпня 2019
Освячено капличку на честь святого Євстахія Плакиди
На високогір"ї Карпат, де височіє гора Томнатик, здалека видніється каплиця на честь святого мученика Євстафія Плакиди. Каплиця споруджена за ініціативи та підтримки працівників НПП «Черемоський». 13 серпня біля каплиці провели богослужіння у день пам’яті святого мученика Євстафія Плакиди, який, як відомо, є покровителем звірів.
Корисні посилання
« назад до переліку

24 липня 2019
Подорож у країну диво – рослин
 
Природа пропонує людині величезне розмаїття дарів, серед них – ліки від багатьох хвороб. Треба лише знати та вміти ними користуватися. Ще з давніх давен люди помітили, що всі звірі лікуються травами. Різні рослини допомагають від різних хвороб. Багато років поспіль люди передавали своїм нащадкам знання про лікарські рослини.
24.07 2019р.  провідним фахівцем екологічної освіти НПП «Черемоський» Тонієвич І.М. проведено заняття «Подорож у країну диво - рослин»  для вихованців середнього дошкільного віку в Путильському ЗДО.
Метою заняття було формувати уявлення дітей про різноманітність лікарських рослин, про їх вплив на організм людини і життєву цінність. Дітки із захопленням слухали, навчилися розпізнавати лікарські рослини за запахом, оцінювати  зовнішній вигляд і як правильно їх називати. Дізналися правила поведінки при зборі лікарських рослин. Для діток була проведена оздоровча фізхвилинка «Лікарі природи». Також маленькі любителі природи дізналися, що таке Червона книга і які лікарські рослинки рідного краю занесені до неї.
По закінчені заняття діти дійшли висновку, що найкраща аптека – це Природа. Дуже багато лікарських рослин можна знайти на луках, у лісі, в горах. Всюди тварини, птахи, люди можуть знайти допомогу у природи. Тільки вивчай, люби, знай!
Всі свої скарби природа віддає людині і за все просить тільки одного: бережімо її!