ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
Вчора
День Української хустки в НПП «Черемоський»

Чарівні «представниці-українки» НПП «Черемоський» охоче приєднались до Всеукраїнського флешмобу «Зроби фото з хусткою», приуроченого до Всесвітнього дня Української Хустки, що відзначатиметься 7 грудня.

4 грудня 2019
Подаруй ялинці життя

    Працівниками Національного природного парку "Черемоський" розпочато екомарафон «Подаруй ялинці життя». Марафон триватиме впродовж грудня місяця, який передбачає проведення інформаційно-агітаційної роботи, екологічних бесід з населенням та підростаючим поколінням про значення хвойних насаджень. Також проведення майстер-класи із виготовлення новорічно-різдвяних іграшок, декоративних прикрас замість живої ялинки.

29 листопада 2019
Бесіда "Спалювання листя - шкода здоров'ю та довкіллю"

       29.11 2019 року провідним фахівцем з екологічної освіти Тонієвич І.М. для учнів 6 класу Путильської ЗЗСО І – ІІІ ступенів проведено бесіду «Спалювання листя – шкода здоров’ю та довкіллю».

Корисні посилання
« назад до переліку

14 червня 2019
Поновлення еколого-туристичного маршруту «Дорогою до небес»
 
Працівниками відділу еколого-освітньої роботи та рекреації національного природного парку «Черемоський» в період від 10 по 13 червня було здійснено виїзд на територію парку з метою поновлення еколого-туристичного маршруту «Дорогою до небес». Протяжність маршруту становить 32 км. Маркування: синьо-білий прямокутник з маркувальним знаком М 1. Маршрут проходить через Перкалабське ПНДВ  – гора Млаковата – гора Яровиця – гора Томнатик (колишня військова частина «Памір») – церква Св. Івана Хрестителя – кляуза на р. Сарата – комплексна пам’ятка природи “Білий потік” і закінчується в Перкалабському ПНДВ.
На весні, влітку та восени Ви зможете помилуватися мальовничими краєвидами, насолодитись різноголоссям птахів, назбирати грибів та поласувати лісовими ягодами.