ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
15 серпня 2019
Заняття «Захистимо друзів наших менших»
15 серпня 2019 року у Путильському ЗДО «Дзвіночок» провідним фахівцем з екологічної освіти НПП «Черемоський» Тонієвич І.М. проведено заняття доброти під  назвою «Захистимо друзів наших менших», який присвячений до Міжнародного дня безпритульних тварин.         
14 серпня 2019
17 серпня – Всесвітній день безпритульних тварин
Всесвітній день безпритульних (бездомних) тварин засновано на початку 1990-х на підтримку ініціатив волонтерських організацій із захисту домашніх тварин, які залишилися без нагляду. Його відзначають у третю суботу серпня.
14 серпня 2019
Освячено капличку на честь святого Євстахія Плакиди
На високогір"ї Карпат, де височіє гора Томнатик, здалека видніється каплиця на честь святого мученика Євстафія Плакиди. Каплиця споруджена за ініціативи та підтримки працівників НПП «Черемоський». 13 серпня біля каплиці провели богослужіння у день пам’яті святого мученика Євстафія Плакиди, який, як відомо, є покровителем звірів.
Корисні посилання
« назад до переліку

11 червня 2019
Екохвилинка "Чарівне повітря"
 
Відділом екологоосвітньої роботи та рекреації 11 червня проведено екохвилинку «Чарівне повітря» . Метою заняття було донести  дітям уявлення про джерела забруднення повітря, про значення чистого повітря для нашого життя і для навколишнього середовища.
На занятті було продемонстровані певні досліди щодо виявлення повітря, якими властивостями володіє. Дітки з радістю брали участь, розвивали свою допитливість, спостережливість та виховували інтерес, бажання розширювати свій кругозір. Маленькі дослідники також прослухали запис шуму вітру, звідки вони зробили висновок про те, що вітер – це рух повітря. Також дізналися з малюнка «Чим ми дихаємо», як повітря надходить у легені, яку виконує функцію.
По підсумку заняття діти подивилися відео про забруднення повітря. Звідки вони зробили висновок, що повітря – це основа життя всього живого. Людина може прожити без їжі кілька тижнів, без води – кілька днів, а без повітря – лише кілька хвилин.