ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
28 травня 2020
30 травня - Всеукраїнський «Велодень»

        «Велодень» — неофіційне свято, яке відзначають велосипедисти наприкінці травня. Дата Велодня визначається за призначенням, зазвичай це субота в останні вихідні травня.

28 травня 2020
Переваги життя без тютюну

          31 травня відзначають Всесвітній день без тютюну. З 1987 року по всьому світу проходять антитютюнові акції. У березні 2006 року Верховна Рада України ратифікували Рамкову конвенцію ВООЗ з боротьби проти тютюну, яка передбачає нагальне впровадження конкретних заходів на подолання тютюнової пандемії.

27 травня 2020
Важливість біорізноманіття

      Пропонуваємо до вашої уваги переглянути відеозаписи до Міжнародного дня біологічного біорізноманіття.

Корисні посилання
« назад до переліку

11 червня 2019
Екохвилинка "Чарівне повітря"
 
Відділом екологоосвітньої роботи та рекреації 11 червня проведено екохвилинку «Чарівне повітря» . Метою заняття було донести  дітям уявлення про джерела забруднення повітря, про значення чистого повітря для нашого життя і для навколишнього середовища.
На занятті було продемонстровані певні досліди щодо виявлення повітря, якими властивостями володіє. Дітки з радістю брали участь, розвивали свою допитливість, спостережливість та виховували інтерес, бажання розширювати свій кругозір. Маленькі дослідники також прослухали запис шуму вітру, звідки вони зробили висновок про те, що вітер – це рух повітря. Також дізналися з малюнка «Чим ми дихаємо», як повітря надходить у легені, яку виконує функцію.
По підсумку заняття діти подивилися відео про забруднення повітря. Звідки вони зробили висновок, що повітря – це основа життя всього живого. Людина може прожити без їжі кілька тижнів, без води – кілька днів, а без повітря – лише кілька хвилин.