ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
18 червня 2019
Результати науково-дослідницької експедиції у Перкалабському ПНДВ

12 червня 2019 р. науковим співробітником НПП «Черемоський», к.б.н. Д.І. Юзик здійснено науково-дослідницьку експедицію до Перкалабського ПНДВ. Метою експедиції було провести моніторинг видового складу, чисельності та фенологічних явищ в житті біорізноманіття Парку на зоологічних та ботанічних постійних пробних площах, фенологічних пунктах та еколого-ценотичних трансектах шляхом пішохідної маршрутної екскурсії на маршруті Перкалабське лісництво – Кортузіанський водоспад – Білий Потік – Чорний Потік.

14 червня 2019
Поновлення еколого-туристичного маршруту «Дорогою до небес»
Працівниками відділу еколого-освітньої роботи та рекреації національного природного парку «Черемоський» в період від 10 по 13 червня було здійснено виїзд на територію парку з метою поновлення еколого-туристичного маршруту «Дорогою до небес».
11 червня 2019
Екохвилинка "Чарівне повітря"
Відділом екологоосвітньої роботи та рекреації 11 червня проведено екохвилинку «Чарівне повітря» . Метою заняття було донести  дітям уявлення про джерела забруднення повітря, про значення чистого повітря для нашого життя і для навколишнього середовища.
Корисні посилання
« назад до переліку

07 червня 2019
Заняття "Прогулянка до лісу"
 
Ліс – багатство і краса нашої рідної землі. Кожен з нас не уявляє свого життя без чарівного світу природи. Зберегти цей дивосвіт для себе, для нащадків є обов’язком кожного мешканця нашої чудової планети – Земля.
Провідним фахівцем з екологічної освіти Тонієвич І.М. 6 червня було проведене заняття – тест «Прогулянка до лісу»  в Путильському ЗДО середньої групи. Заняття проводилося у формі бесіди – уявної подорожі. Метою заняття було з’ясувати рівень знань про природу рідної місцевості, а також рівень уваги, доброзичливості до природи, виховати любов до навколишнього середовища.
Дошкільнята згадували знайомі рослини, тварини і птахи, які зустрічалися у лісі, розглядали малюнки і називали їх. В ході заняття дітки познайомилися і потоваришували з рідною природою. Маленькі природолюби з цікавістю прослухали аудіо запис звуки природи, а також була представлена презентація «Правила поведінки у лісі». За допомогою цієї презентації дітки засвоїли, як поводити себе у лісі і яке ставлення потребує до себе довкілля.
Для підсумку заняття проведена гра «Ми у лісі робимо…», зачитувалися твердження, пов’язані з коректними та некоректними елементами поведінки на природі, дітки плескали у долоні, якщо вони погоджуються з твердження. В кінці відбулося нагородження призами – розмальовками, які дітки мали розмалювати.