ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
30 листопада 1999
Бесіда – гра «Твій друг - велосипед»
19.09 2019р. провідним фахівцем з екологічної освіти Тонієвич І.М. на базі Путильської ЗЗСО І-ІІІ ступенів учням 4 - Б класу проведено бесіда – гра «Твій друг - велосипед» присвячений до Міжнародного дня без автомобіля . Метою заняття було донести до учнів, чому машини  шкідливі для екології  і чим їх можна замінити.
18 вересня 2019
Увага! Не збирайте та не знищуйте гусінь Махаона у своїх приватних господарствах!

Косатець Махаон (Papilio machaon L., 1758) це дуже красивий, рідкісний метелик, який охороняється Законом про Червону книгу України.

Тому наукові співробітники НПП "Черемоський" звертаються до Вас із проханням, якщо Ви виявили гусінь Махаона на Ваших городах, не збирайте і не знищуйте її. Через деякий час вона перетвориться на лялечку, а навесні з неї з"явиться дуже гарний метелик, який милуватиме Ваш зір майже до вересня.

18 вересня 2019
У НПП "Черемоський" з робочим візитом завітав координатор проектів з WWW Україна

18 вересня 2019 р. до НПП "Черемоський" з робочим візитом завітав Богдан Вихор - координатор проектів "Життя великим хижакам Європи" та "Співжиття заради збереження" з WWW Україна.

Корисні посилання
« назад до переліку

07 червня 2019
Заняття "Прогулянка до лісу"
 
Ліс – багатство і краса нашої рідної землі. Кожен з нас не уявляє свого життя без чарівного світу природи. Зберегти цей дивосвіт для себе, для нащадків є обов’язком кожного мешканця нашої чудової планети – Земля.
Провідним фахівцем з екологічної освіти Тонієвич І.М. 6 червня було проведене заняття – тест «Прогулянка до лісу»  в Путильському ЗДО середньої групи. Заняття проводилося у формі бесіди – уявної подорожі. Метою заняття було з’ясувати рівень знань про природу рідної місцевості, а також рівень уваги, доброзичливості до природи, виховати любов до навколишнього середовища.
Дошкільнята згадували знайомі рослини, тварини і птахи, які зустрічалися у лісі, розглядали малюнки і називали їх. В ході заняття дітки познайомилися і потоваришували з рідною природою. Маленькі природолюби з цікавістю прослухали аудіо запис звуки природи, а також була представлена презентація «Правила поведінки у лісі». За допомогою цієї презентації дітки засвоїли, як поводити себе у лісі і яке ставлення потребує до себе довкілля.
Для підсумку заняття проведена гра «Ми у лісі робимо…», зачитувалися твердження, пов’язані з коректними та некоректними елементами поведінки на природі, дітки плескали у долоні, якщо вони погоджуються з твердження. В кінці відбулося нагородження призами – розмальовками, які дітки мали розмалювати.