ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
18 червня 2019
Результати науково-дослідницької експедиції у Перкалабському ПНДВ

12 червня 2019 р. науковим співробітником НПП «Черемоський», к.б.н. Д.І. Юзик здійснено науково-дослідницьку експедицію до Перкалабського ПНДВ. Метою експедиції було провести моніторинг видового складу, чисельності та фенологічних явищ в житті біорізноманіття Парку на зоологічних та ботанічних постійних пробних площах, фенологічних пунктах та еколого-ценотичних трансектах шляхом пішохідної маршрутної екскурсії на маршруті Перкалабське лісництво – Кортузіанський водоспад – Білий Потік – Чорний Потік.

14 червня 2019
Поновлення еколого-туристичного маршруту «Дорогою до небес»
Працівниками відділу еколого-освітньої роботи та рекреації національного природного парку «Черемоський» в період від 10 по 13 червня було здійснено виїзд на територію парку з метою поновлення еколого-туристичного маршруту «Дорогою до небес».
11 червня 2019
Екохвилинка "Чарівне повітря"
Відділом екологоосвітньої роботи та рекреації 11 червня проведено екохвилинку «Чарівне повітря» . Метою заняття було донести  дітям уявлення про джерела забруднення повітря, про значення чистого повітря для нашого життя і для навколишнього середовища.
Корисні посилання
« назад до переліку

05 червня 2019
Акція по збору використаних батарейок "Очисти Україну - утилізуй батарейки"
 
Всесвітній день навколишнього середовища покликаний привернути увагу світової спільноти до проблем навколишнього довкілля та сприяти розумінню того, що основною рушійною силою природоохоронних заходів є людський фактор.
Відділом еколого-освітньої роботи та рекреації НПП «Черемоський» проведена акція по збору відпрацьованих батарейок «Очисти Україну – утилізуй батарейки» присвячений Всесвітньому дню охорони навколишнього середовища, що відзначається 5 червня.
Люди, турбуються про «здоров'я» нашої планети, особливу увагу приділяють питанням утилізації сміття. Існують і вкрай небезпечні відходи. До них можна віднести самі звичайні батарейки! Шкоди від них просто величезна, а тому їм не місце поміж іншого сміття.
Про шкідливість батарейок після їх відпрацювання мабуть ніхто ніколи не задумувався, бо не мали великої інформації про їх склад. У Путильському ЗДО  старших групах №1, №2 було проведено еко-урок на яких діти отримали  цікаву  інформацію про шкідливість батарейок, а також про вміст токсичних речовин. Також було донесено про найбільш токсичний нерадіоактивний елемент на платені – ртуть. Його небезпечність у житті людей і всього оточуючого. Було згадано про ртутний термометр в якому є наявний цей метал і яку шкоду принесе оточуючим при його розбиванні, перші дії та утилізація.
На закінчення заходу дітям було запропоновано власноруч зробити плакат присвячений даній акції «Очисти Україну – утилізуй батарейки», із задоволенням виконували представлену їм роботу і одночасно підводили підсумки про почуту інформацію. Також взяли участь у акції, принесли батарейки з дому і закидали у відведеному місці.
Сподіваюсь, що такий захід підніме рівень екологічної культури населення та зробить нашу планету хоч трішки чистішою і безпечнішою для життя.