ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
18 червня 2019
Результати науково-дослідницької експедиції у Перкалабському ПНДВ

12 червня 2019 р. науковим співробітником НПП «Черемоський», к.б.н. Д.І. Юзик здійснено науково-дослідницьку експедицію до Перкалабського ПНДВ. Метою експедиції було провести моніторинг видового складу, чисельності та фенологічних явищ в житті біорізноманіття Парку на зоологічних та ботанічних постійних пробних площах, фенологічних пунктах та еколого-ценотичних трансектах шляхом пішохідної маршрутної екскурсії на маршруті Перкалабське лісництво – Кортузіанський водоспад – Білий Потік – Чорний Потік.

14 червня 2019
Поновлення еколого-туристичного маршруту «Дорогою до небес»
Працівниками відділу еколого-освітньої роботи та рекреації національного природного парку «Черемоський» в період від 10 по 13 червня було здійснено виїзд на територію парку з метою поновлення еколого-туристичного маршруту «Дорогою до небес».
11 червня 2019
Екохвилинка "Чарівне повітря"
Відділом екологоосвітньої роботи та рекреації 11 червня проведено екохвилинку «Чарівне повітря» . Метою заняття було донести  дітям уявлення про джерела забруднення повітря, про значення чистого повітря для нашого життя і для навколишнього середовища.
Корисні посилання
« назад до переліку

05 червня 2019
Розпочато поновлення маркування маршрутів на території НПП «Черемоський»
 
4 червня 2019 року працівниками еколого-освітньої роботи та рекреації було здійснено виїзд на територію парку з метою поновлення маркування туристичного маршруту «Найстаріші дерева НПП «Черемоський».   Даний маршрут включає наступні об’єкти: г. Томнатик, - Урочище «Чорний потік», - комплексна пам’ятка природи «Білий потік» -  Кортузіанський водоспад – витоки р. Білий Черемош.        Маркування: дві смуги білого і жовтого кольорів.     Також, під час виїзду, працівниками відділу було здійснено прибирання різного роду сміття (пластикові та скляні пляшки тощо) на території, по якій проходить даний маршрут.