ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
18 червня 2019
Результати науково-дослідницької експедиції у Перкалабському ПНДВ

12 червня 2019 р. науковим співробітником НПП «Черемоський», к.б.н. Д.І. Юзик здійснено науково-дослідницьку експедицію до Перкалабського ПНДВ. Метою експедиції було провести моніторинг видового складу, чисельності та фенологічних явищ в житті біорізноманіття Парку на зоологічних та ботанічних постійних пробних площах, фенологічних пунктах та еколого-ценотичних трансектах шляхом пішохідної маршрутної екскурсії на маршруті Перкалабське лісництво – Кортузіанський водоспад – Білий Потік – Чорний Потік.

14 червня 2019
Поновлення еколого-туристичного маршруту «Дорогою до небес»
Працівниками відділу еколого-освітньої роботи та рекреації національного природного парку «Черемоський» в період від 10 по 13 червня було здійснено виїзд на територію парку з метою поновлення еколого-туристичного маршруту «Дорогою до небес».
11 червня 2019
Екохвилинка "Чарівне повітря"
Відділом екологоосвітньої роботи та рекреації 11 червня проведено екохвилинку «Чарівне повітря» . Метою заняття було донести  дітям уявлення про джерела забруднення повітря, про значення чистого повітря для нашого життя і для навколишнього середовища.
Корисні посилання
« назад до переліку

31 травня 2019
Тренінг з пом’якшення конфліктів у природоохоронній сфері
 

Всесвітній фонд природи WWF в Україні спільно з Німецьким інститутом конфліктології  Elmauer Institute Managing Consensus (Німеччина, Гальбермос) за підтримки програми Життя Європейського союзу,  з метою збереження диких видів тварин шляхом ефективної комунікації зацікавлених сторін, організовав тренінг – “Комунікація та пом’якшення конфліктів на прикладі великих хижаків в Українських Карпатах”, який відбувся 28-30 травня 2019 року  в м. Яремча.  Учасниками тренінгу були працівники НПП «Черемоський»:   т.в.о. заступника директора,  нач.  науково-дослідного відділу Гребенщиков В.О. та інспектор з охорони природно – заповідного  фонду Харь Р.О.

Лекції, дискусії, практичні заняття, організовані керівником проекту Eurolargecarnivores – к.б.н. Вихор Богданом, за участі  координатора проекту  Eva-Maria Cattoen (Австрія) та експертів,  сприяли  поглибленню та розширенню знань учасників тренінгу не тільки про особливості конфліктів, пов'язаних з великими хижаками – ведмедем, вовком, риссю,  але й про шляхи їх вирішення.

Цей тренінг став черговим кроком  до  покращення ситуації з ключовими видами природи  Українських Карпат,  адже великі хижаки допомагають екосистемам гір бути функціонально здоровішими. Усі учасники тренінгу отримали відповідні сертифікати.