ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
18 червня 2019
Результати науково-дослідницької експедиції у Перкалабському ПНДВ

12 червня 2019 р. науковим співробітником НПП «Черемоський», к.б.н. Д.І. Юзик здійснено науково-дослідницьку експедицію до Перкалабського ПНДВ. Метою експедиції було провести моніторинг видового складу, чисельності та фенологічних явищ в житті біорізноманіття Парку на зоологічних та ботанічних постійних пробних площах, фенологічних пунктах та еколого-ценотичних трансектах шляхом пішохідної маршрутної екскурсії на маршруті Перкалабське лісництво – Кортузіанський водоспад – Білий Потік – Чорний Потік.

14 червня 2019
Поновлення еколого-туристичного маршруту «Дорогою до небес»
Працівниками відділу еколого-освітньої роботи та рекреації національного природного парку «Черемоський» в період від 10 по 13 червня було здійснено виїзд на територію парку з метою поновлення еколого-туристичного маршруту «Дорогою до небес».
11 червня 2019
Екохвилинка "Чарівне повітря"
Відділом екологоосвітньої роботи та рекреації 11 червня проведено екохвилинку «Чарівне повітря» . Метою заняття було донести  дітям уявлення про джерела забруднення повітря, про значення чистого повітря для нашого життя і для навколишнього середовища.
Корисні посилання
« назад до переліку

30 травня 2019
Захід «Вернісаж» до дня захисту дітей
 

 

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сім’я і дитина – це споконвічні цінності, які сповідує народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру. 

29 травня 2019 р. відділом еколого-освітньої роботи та рекреації спільно з Путильським  районним центром дитячої та юнацької творчості та службою у справах дітей Путильської районної державної адміністрації на центральній площі селища Путили був проведений захід до дня захисту дітей «Вернісаж».

Даним відділом було створено екологічне дерево життя, з метою формування екологічного світорозуміння, екологічної вихованості та уявлення дітей про те, що людина – частинка природи та формувати свідоме ставлення до сил природи, які дають життя людині.  Дерево розділено на дві частини – добро і зло. Діти мали розрізнити добрі та погані вчинки людства, щодо навколишнього середовища та записували добрі вчинки на паперовій квіточці, а погані на паперовому макеті Землі, яка плаче. Паралельно з учасниками «Вернісажу» проводилася еко-бесіда про позитивне ставлення до довкілля, бажання оберігати рідну природу та відчувати радість спілкування з нею.

Під час цього заходу працівники відділу розповсюджували агітаційну поліграфічну продукцію НПП «Черемоський» серед відвідувачів свята. З даних видань жителі району дізналися про користь створення парку та його рекреаційний потенціал.