ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
28 травня 2020
30 травня - Всеукраїнський «Велодень»

        «Велодень» — неофіційне свято, яке відзначають велосипедисти наприкінці травня. Дата Велодня визначається за призначенням, зазвичай це субота в останні вихідні травня.

28 травня 2020
Переваги життя без тютюну

          31 травня відзначають Всесвітній день без тютюну. З 1987 року по всьому світу проходять антитютюнові акції. У березні 2006 року Верховна Рада України ратифікували Рамкову конвенцію ВООЗ з боротьби проти тютюну, яка передбачає нагальне впровадження конкретних заходів на подолання тютюнової пандемії.

27 травня 2020
Важливість біорізноманіття

      Пропонуваємо до вашої уваги переглянути відеозаписи до Міжнародного дня біологічного біорізноманіття.

Корисні посилання
« назад до переліку

06 травня 2019
Колекція жуків з території НПП «Черемоський» та околиць
 

На території НПП «Черемоський» зустрічається 266 видів з ряду Твердокрилі (Coleoptera), які належать до 20 родин, у тому числі вид занесений до Червоної книги України – вусач мускусний (Aromia moschata L., 1758).

Наразі, завершено упорядкування першої колекції жуків з території НПП «Черемоський», до якої увійшло 9 видів ряду Твердокрилі з 5 родин. Колекцію було започатковано старшим науковим співробітником З.Т. Паляницею, якою зібрано представників 9 видів та з них визначено 2 до виду. Науковим співробітником, к.б.н. Д.І. Юзик зібрано представника 1 виду, проведено визначення 7 екземплярів (у тому числі 4 нових види для списку фауни НПП «Черемоський») та виконано оформлення колекції.