ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
18 липня 2019
Перелік заходів з поліпшення санітарного стану лісів Черемоського НПП на 2019 р. Чернівецької області
Перелік заходів з поліпшення санітарного стану лісів Черемоського НПП на 2019 р. Чернівецької області
18 липня 2019
День «Не наступайте на бджіл». Вони дуже потрібні природі.
З усіх комах, що живуть на планеті, бджола – одне з найбільш корисних для людини. Бджола-трудівниця не тільки дарує цілющі і унікальні за своїм складом продукти, але і запилює  рослини, сприяючи продовженню життя на Землі.
8 липня 2019
Лелека чорний – рідкісний птах, який потребує охорони

Лелека чорний (Ciconia nigra) це птах, який за розмірами дещо менший за звичного нам лелеку білого (Ciconia ciconia), або по народному «чорногуза». Він має здебільшого чорне забарвлення з металічним блиском. Лише груди, черево, нижня частина хвоста та пахові пера білі, а дзьоб і ноги червоні. Маса тіла – близько 3 кг, довжина тіла – 95-100 см, розмах крил – 185-205 см.

Цей вид птахів вважається поширеним на усій території Чернівецької області (відомо про гніздування в межах області всього 8-10 пар). А от на території НПП «Черемоський» та Путильського району в цілому про останні зустрічі лелеки чорного відомо ще з кінця минулого сторіччя. Проте це не виключає можливість повторної появи цього потайного птаха у нашій місцевості під час прольоту чи на гніздуванні. Тому, варто знати, де можна зустріти лелеку чорного, як його впізнати, а головне як поводитись вразі знахідки, щоб не нашкодити рідкісному птаху та, куди про неї повідомити. Про це далі у цій статті.

 

Корисні посилання
« назад до переліку

11 квітня 2019
Офіс НПП “Черемоський” відвідали діти
 
10 квітня 2019 року, в рамках співпраці, до офісу НПП “Черемоський” завітали діти еколого-натуралістичного напрямку "Юні екологи" ПРЦДЮТ з керівником             Пастернак Н. І.
 При зустрічі дітей, біля входу до офісу, начальник відділу еколого-освітньої роботи та рекреації розповіла про  основні напрямки роботи в НПП “Черемоський”.
 Під час екскурсії діти завітали до кабінету директора парку Мельника В.І., де почули цікаву розповідь про рослинний та тваринний світ території, для чого створений парк та його основні завдання . Діти мали можливість поставити запитання директору на різну тематику та почули на них відповіді.
  Також відвідали відділи офісу. Маленькі гості мали можливість почути розповіді про роботу кожного відділу. Особливо цікавою для дітей була розповідь начальника відділу господарського забезпечення та рекреації Кіцула Є.Р., де мали можливість побачити як створюються банери та різні інформаційні знаки, які місця відпочинку є на території парку “Черемоський”.
 Заступник директора з наукової роботи начальник науково-дослідного відділу Гребенщиков В.О. розповів як досліджують тваринний та рослинний світ в НПП. Побачили гербарії рослин та зразки грибів, які були зібрані на території .
 Екскурсія була насичена питаннями дітей та відповідями працівників НПП “Черемоський”, діти пообіцяли берегти природу та прийти в гості ще.