ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
19 квітня 2019
Колектив НПП "Черемоський" щиро вітає всіх з Вербною неділею!
Вітаємо вас зі святом Вербної неділі! Бажаємо, щоб у вашому житті завжди було присутнє світло і мудрість Бога — Творця і Спасителя світу! Нехай ваші душі кожну хвилину наповнюють доброта і увага до тих, хто поруч! Бажаємо, щоб Божа любов оселилася у ваших серцях і приносила рясні плоди розуміння, співчуття і допомоги іншим людям! Нехай Господь благословить вас на праведне і яскраве життя, служіння близьким!
17 квітня 2019
Мультимедійна презентація сторінками НПП "Черемоський"

17.04.2019 року провідним фахівцем з рекреації НПП «Черемоський» Маковійчук Х.М. на базі Путильської ЗЗСО I-III ступенів учням 7 класу було презентовано презентацію сторінками НПП «Черемоський» до міжнародної екологічної акції «Марш парків».

17 квітня 2019
Марш парків - збережемо рослинний і тваринний світ!
Цьогоріч не є виключенням і з 18 по 22 квітня в усьому світі відзначають — Марш парків. Взагалі, заходи свята дуже різноманітні, це можуть бути різні -  конкурси, семінари,  круглі столи, збір сміття, посадка дерев, розчищення джерел тощо.
Корисні посилання
« назад до переліку

11 квітня 2019
Офіс НПП “Черемоський” відвідали діти
 
10 квітня 2019 року, в рамках співпраці, до офісу НПП “Черемоський” завітали діти еколого-натуралістичного напрямку "Юні екологи" ПРЦДЮТ з керівником             Пастернак Н. І.
 При зустрічі дітей, біля входу до офісу, начальник відділу еколого-освітньої роботи та рекреації розповіла про  основні напрямки роботи в НПП “Черемоський”.
 Під час екскурсії діти завітали до кабінету директора парку Мельника В.І., де почули цікаву розповідь про рослинний та тваринний світ території, для чого створений парк та його основні завдання . Діти мали можливість поставити запитання директору на різну тематику та почули на них відповіді.
  Також відвідали відділи офісу. Маленькі гості мали можливість почути розповіді про роботу кожного відділу. Особливо цікавою для дітей була розповідь начальника відділу господарського забезпечення та рекреації Кіцула Є.Р., де мали можливість побачити як створюються банери та різні інформаційні знаки, які місця відпочинку є на території парку “Черемоський”.
 Заступник директора з наукової роботи начальник науково-дослідного відділу Гребенщиков В.О. розповів як досліджують тваринний та рослинний світ в НПП. Побачили гербарії рослин та зразки грибів, які були зібрані на території .
 Екскурсія була насичена питаннями дітей та відповідями працівників НПП “Черемоський”, діти пообіцяли берегти природу та прийти в гості ще.