ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
19 квітня 2019
Колектив НПП "Черемоський" щиро вітає всіх з Вербною неділею!
Вітаємо вас зі святом Вербної неділі! Бажаємо, щоб у вашому житті завжди було присутнє світло і мудрість Бога — Творця і Спасителя світу! Нехай ваші душі кожну хвилину наповнюють доброта і увага до тих, хто поруч! Бажаємо, щоб Божа любов оселилася у ваших серцях і приносила рясні плоди розуміння, співчуття і допомоги іншим людям! Нехай Господь благословить вас на праведне і яскраве життя, служіння близьким!
17 квітня 2019
Мультимедійна презентація сторінками НПП "Черемоський"

17.04.2019 року провідним фахівцем з рекреації НПП «Черемоський» Маковійчук Х.М. на базі Путильської ЗЗСО I-III ступенів учням 7 класу було презентовано презентацію сторінками НПП «Черемоський» до міжнародної екологічної акції «Марш парків».

17 квітня 2019
Марш парків - збережемо рослинний і тваринний світ!
Цьогоріч не є виключенням і з 18 по 22 квітня в усьому світі відзначають — Марш парків. Взагалі, заходи свята дуже різноманітні, це можуть бути різні -  конкурси, семінари,  круглі столи, збір сміття, посадка дерев, розчищення джерел тощо.
Корисні посилання
« назад до переліку

09 квітня 2019
«Щоб здоровим зростати про екологію потрібно дбати»
 
«Щастя – це бути із природою, бачити її, говорити з нею. Адже найбільшу насолоду і радість викликає спілкування з природою і не лише. Вона дає можливість людині жити, задовольняючи її фізичні потреби, збагачує її духовний світ своєю красою та активізує її розум.  Природа позитивно впливає на емоційний і фізичний стан людини, стимулює життєвий тонус і заспокоює нервову систему.  Людина завжди прагне в ліс, в гори. Тут вона відчуває прилив сил. Той, хто був схвильований, хто відчував занепад сил, відчуває бадьорість і свіжість. Виявилося, що такий вплив на людину робить не тільки блакитне небо, свіже повітря, але і рельєф місцевості, різноманітність рослинності, тобто ландшафт в цілому.
9 квітня 2019 року провідним фахівцем з рекреації Маковійчук Х. М. було проведено бесіду з учнями 5 класу Киселицького ЗЗСО на тему: «Щоб здоровим зростати про екологію потрібно дбати». Метою заходу було виховувати у дітей ставлення до власного здоров’я та стимулювати бажання дбати про навколишнє середовище, сприяти усвідомленню учням необхідності ведення здорового способу життя. Також учні пригадали корисні звички, які допоможуть зміцнити здоров’я, а також правила поведінки на природі. Школярі зрозуміли, що потрібно бути у своєму довкіллі турботливим господарем. Оскільки природа планети не лише гарна і корисна, але й дуже тендітна і вразлива. І ставитися до природи треба дуже бережно і дбайливо. Тому давайте будемо берегти нашу планету і тим самим будемо берегти наше здоров’я.