ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
19 квітня 2019
Колектив НПП "Черемоський" щиро вітає всіх з Вербною неділею!
Вітаємо вас зі святом Вербної неділі! Бажаємо, щоб у вашому житті завжди було присутнє світло і мудрість Бога — Творця і Спасителя світу! Нехай ваші душі кожну хвилину наповнюють доброта і увага до тих, хто поруч! Бажаємо, щоб Божа любов оселилася у ваших серцях і приносила рясні плоди розуміння, співчуття і допомоги іншим людям! Нехай Господь благословить вас на праведне і яскраве життя, служіння близьким!
17 квітня 2019
Мультимедійна презентація сторінками НПП "Черемоський"

17.04.2019 року провідним фахівцем з рекреації НПП «Черемоський» Маковійчук Х.М. на базі Путильської ЗЗСО I-III ступенів учням 7 класу було презентовано презентацію сторінками НПП «Черемоський» до міжнародної екологічної акції «Марш парків».

17 квітня 2019
Марш парків - збережемо рослинний і тваринний світ!
Цьогоріч не є виключенням і з 18 по 22 квітня в усьому світі відзначають — Марш парків. Взагалі, заходи свята дуже різноманітні, це можуть бути різні -  конкурси, семінари,  круглі столи, збір сміття, посадка дерев, розчищення джерел тощо.
Корисні посилання
« назад до переліку

04 квітня 2019
4 квітня Міжнародний День диких та бродячих тварин
 

4 квітня Всесвітній День диких та бродячих тварин. Він ініційований щоб показати співчуття, турботу до диких та безпритульних тварин, а також вжити заходів для бродячих тварин по всій нашій планеті.

Цього дня начальником відділу еколого-освітньої роботи та рекреації було проведено еко-хвилинки з учнями молодших класів Селятинської ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О. Зайця на тему “Безпека у спілкуванні з дикими і бездомними тваринами”.

Метою еко-хвилинки було розповісти учням про небезпеку контактів з дикими та бездомними тваринами. Також дітей ознайомили із правилами поводження у разі зустрічі з бродячими і дикими тваринами, виховувати обачливість. Розповіли учням про небезпеку підхоплення різних неприємних хвороб, переносниками яких є тварини та комахи. А також згадали прості правила гігієни, наприклад про необхідність мити руки після контактів з тваринами.