ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
19 квітня 2019
Колектив НПП "Черемоський" щиро вітає всіх з Вербною неділею!
Вітаємо вас зі святом Вербної неділі! Бажаємо, щоб у вашому житті завжди було присутнє світло і мудрість Бога — Творця і Спасителя світу! Нехай ваші душі кожну хвилину наповнюють доброта і увага до тих, хто поруч! Бажаємо, щоб Божа любов оселилася у ваших серцях і приносила рясні плоди розуміння, співчуття і допомоги іншим людям! Нехай Господь благословить вас на праведне і яскраве життя, служіння близьким!
17 квітня 2019
Мультимедійна презентація сторінками НПП "Черемоський"

17.04.2019 року провідним фахівцем з рекреації НПП «Черемоський» Маковійчук Х.М. на базі Путильської ЗЗСО I-III ступенів учням 7 класу було презентовано презентацію сторінками НПП «Черемоський» до міжнародної екологічної акції «Марш парків».

17 квітня 2019
Марш парків - збережемо рослинний і тваринний світ!
Цьогоріч не є виключенням і з 18 по 22 квітня в усьому світі відзначають — Марш парків. Взагалі, заходи свята дуже різноманітні, це можуть бути різні -  конкурси, семінари,  круглі столи, збір сміття, посадка дерев, розчищення джерел тощо.
Корисні посилання
« назад до переліку

02 квітня 2019
Триває робота фотовиставки кажанів, що трапляються на території НПП «Черемоський»
 

У Путильській ЗЗСО І-ІІІ ст. розпочато роботу тематичної фотовиставки «Кажани, які трапляються на території НПП «Черемоський»», що проходить в рамках проведення щорічної еколого-просвітницької акції щодо збереження європейських популяцій кажанів (EUROBATS). Експонати фотовиставки виготовлені співробітниками НПП «Черемоський», базуючись на результатах проведених у 2015-2016 рр. акустичних досліджень в рамках виконання міжнародного проекту «Збереження карпатських пралісів». Облаштуванням фотовиставки займались к.б.н., науковий співробітник Д.І. Юзик та начальник відділу еколого-освітньої роботи та рекреації А.Ю. Тофан.

Під час фотовиставки можна ознайомитись із інформаційними буклетами: «Кажани – нічні охоронці лісу» та «Кажани і лісове господарство», виданими Українським центром охорони кажанів в рамках гранту Фонду Руфорда (Rufford Foundation).

Головна мета заходу – ознайомити із видовим різноманіттям кажанів, особливостями їх біології, завдяки яким ці тварини пристосувалися до життя та привернути увагу підростаючого покоління до проблем рукокрилих і їх охорони.

Робота фотовиставки триватиме до кінця тижня. Запрошуємо усіх бажаючись долучитись до перегляду експонатів.

Інформацію підготувала к.б.н., науковий співробітник НПП «Черемоський» Д.І. Юзик