ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
19 квітня 2019
Колектив НПП "Черемоський" щиро вітає всіх з Вербною неділею!
Вітаємо вас зі святом Вербної неділі! Бажаємо, щоб у вашому житті завжди було присутнє світло і мудрість Бога — Творця і Спасителя світу! Нехай ваші душі кожну хвилину наповнюють доброта і увага до тих, хто поруч! Бажаємо, щоб Божа любов оселилася у ваших серцях і приносила рясні плоди розуміння, співчуття і допомоги іншим людям! Нехай Господь благословить вас на праведне і яскраве життя, служіння близьким!
17 квітня 2019
Мультимедійна презентація сторінками НПП "Черемоський"

17.04.2019 року провідним фахівцем з рекреації НПП «Черемоський» Маковійчук Х.М. на базі Путильської ЗЗСО I-III ступенів учням 7 класу було презентовано презентацію сторінками НПП «Черемоський» до міжнародної екологічної акції «Марш парків».

17 квітня 2019
Марш парків - збережемо рослинний і тваринний світ!
Цьогоріч не є виключенням і з 18 по 22 квітня в усьому світі відзначають — Марш парків. Взагалі, заходи свята дуже різноманітні, це можуть бути різні -  конкурси, семінари,  круглі столи, збір сміття, посадка дерев, розчищення джерел тощо.
Корисні посилання
« назад до переліку

02 квітня 2019
Проведено уроки-подорожі до Міжнародного дня птахів
 

 

До Міжнародного дня птахів, який святкують щорічно 1 квітня, к.б.н., науковим співробітником Д.І. Юзик та начальником відділу еколого-освітньої роботи та рекреації А.Ю. Тофан 2 квітня проведено три уроки-подорожі у середніх закладах освіти Путильського району, а саме: 1 урок у Путильському ЗЗСО І-ІІІ ст. для учнів 9-го класу та 2 уроки у Путильській гімназії для учнів 7-го та 8-их класів. Тема уроку-подорожі «Птахи нашого краю. Перелітні птахи». Метою уроку було збагатити знання учнів про роль птахів у природі та житті людини; розширити та уточнити знання про птахів; звернути увагу на спосіб життя птахів нашої місцевості навесні; розвивати пізнавальні інтереси учнів; виховувати бажання допомагати птахам; закладати основи екологічної свідомості та культури.

 

Під час уроку учні відправились в уявну подорож в автобусі вулицею Птахів у місто Природоград. На шляху їх чекали такі зупинки: «Музей птахів», «Науково-дослідний інститут біології», «Пташина їдальня», «Метеостанція», «Пташиний ЖЕК», де потрібно було виконати певні завдання. Учні мали змогу відчути себе у ролі екскурсоводів, учених, експертів та синоптиків, відповісти на запитання вікторини, відгадувати загадки, переглянути відеоролик про птахів, які прилітають до нас навесні, попрацювати у «Бюро знахідок» і скласти ланцюжки живлення. Окрім того, із учнями проведено тематичну фізкультхвилинку, з метою формування позитивного ставлення до птахів. Наприкінці уроку пригадали, що нового дізнались під час заняття та пообіцяли птахам ніколи не робити їм шкоди.