ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
13 травня 2019
Смачні, корисні й небезпечні шушеребки
Весна – пора року, яка у кожного викликає свої асоціації та спогади. Але кожен, хто любить гриби  (чи збирати, чи їсти), о цій порі згадає про такі невибагливі грибочки. Навіть гонорові поціновувачі білих грибів та гордуманів навесні, мандруючи в своїх справах щойно звільненими з-під снігу узліссями та пасовищами, мимоволі приглядаються – чи не чорніє десь шапка шушеребка  (зморшка).
9 травня 2019
Бесіда "Збережіть природу"
08.05.2019 р. провідним фахівцем з рекреації Маковійчук Х.М. НПП «Черемоський» з вихованцями Киселицького ЗДО було проведено заняття «Збережіть природу».
6 травня 2019
Колекція жуків з території НПП «Черемоський» та околиць

На території НПП «Черемоський» зустрічається 266 видів з ряду Твердокрилі (Coleoptera), які належать до 20 родин, у тому числі вид занесений до Червоної книги України – вусач мускусний (Aromia moschata L., 1758).

Корисні посилання
« назад до переліку

13 березня 2019
Збережемо первоцвіти разом.
 
 

Первоцвіти називають першою усмішкою весни. Саме вони, ніжні й тендітні, першими відчувають ще не зовсім теплі, але вже приємні промінчики весняного сонечка. І як прикро, що деякі з цих квітів на межі зникнення і поповнюють списки Червоної книги. Щороку працівники НПП “Черемоський” здійснюють охоронну діяльність саме з метою збереження цих квітів.

На базі Путильської ЗЗСО 12. 03. 2019 року начальником відділу енколого-освітньої роботи та рекреації була проведена еко-хвилинка з учнями 4В класу на тему: «Збережемо первоцвіти разом».

Учні, під-час еко-хвилинки, дізналися про те, які первоцвіти ростуть на території нашого району та безпосередньо на території НПП «Черемоський» та як їх охороняти. Учні читали легенди та відгадували різноманітні загадки. На завершення з дітьми була проведена бесіда про правила поводження на природі.