ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїПослугиНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
21 березня 2019
21 березня Міжнародний день лісу
 Дивний світ природи... Ліс, він зустрічає нас гомоном пташок, шелестінням листя, морем запахів, загадок і таємниць. Примушує прислухатися, придивитися, а головне - замислитися. Ліс — це «кисневий цех», «легені планети», «зелене золото».
20 березня 2019
Сьогодні Міжнародний день горобців

20 березня у Світі відзначають Міжнародний день горобців.

Метою цього свята є підвищення обізнаності про таких птахів як горобці, яким ще не загрожує знищення, але які будучи широко поширеними та численними, цілком можуть опинитись на межі зникнення.

20 березня 2019
20 березня Всесвітній день Землі
Наша планета Земля - наш рідний дім, в якому створені для нас особливі сприятливі умови для нашого існування та проживання .  Далеко не кожна планета наділена таким унікальним потенціалом і розташована в таких унікальних умовах, які дозволили б такий бурхливий розквіт життя. Вона така одна у всьому всесвіті і нам, людям потрібно її.
Корисні посилання
« назад до переліку

13 березня 2019
Збережемо первоцвіти разом.
 
 

Первоцвіти називають першою усмішкою весни. Саме вони, ніжні й тендітні, першими відчувають ще не зовсім теплі, але вже приємні промінчики весняного сонечка. І як прикро, що деякі з цих квітів на межі зникнення і поповнюють списки Червоної книги. Щороку працівники НПП “Черемоський” здійснюють охоронну діяльність саме з метою збереження цих квітів.

На базі Путильської ЗЗСО 12. 03. 2019 року начальником відділу енколого-освітньої роботи та рекреації була проведена еко-хвилинка з учнями 4В класу на тему: «Збережемо первоцвіти разом».

Учні, під-час еко-хвилинки, дізналися про те, які первоцвіти ростуть на території нашого району та безпосередньо на території НПП «Черемоський» та як їх охороняти. Учні читали легенди та відгадували різноманітні загадки. На завершення з дітьми була проведена бесіда про правила поводження на природі.