ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїПослугиНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
21 березня 2019
21 березня Міжнародний день лісу
 Дивний світ природи... Ліс, він зустрічає нас гомоном пташок, шелестінням листя, морем запахів, загадок і таємниць. Примушує прислухатися, придивитися, а головне - замислитися. Ліс — це «кисневий цех», «легені планети», «зелене золото».
20 березня 2019
Сьогодні Міжнародний день горобців

20 березня у Світі відзначають Міжнародний день горобців.

Метою цього свята є підвищення обізнаності про таких птахів як горобці, яким ще не загрожує знищення, але які будучи широко поширеними та численними, цілком можуть опинитись на межі зникнення.

20 березня 2019
20 березня Всесвітній день Землі
Наша планета Земля - наш рідний дім, в якому створені для нас особливі сприятливі умови для нашого існування та проживання .  Далеко не кожна планета наділена таким унікальним потенціалом і розташована в таких унікальних умовах, які дозволили б такий бурхливий розквіт життя. Вона така одна у всьому всесвіті і нам, людям потрібно її.
Корисні посилання
« назад до переліку

25 лютого 2019
Взято участь у ІІ модулі навчання «Тренінг для тренерів: Методика і практика роботи з дорослою аудиторією»
 

     З 18 по 21 лютого 2019 року включно у Львівській області в рамках реалізації проекту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» відбувся ІІ модуль навчання «Тренінг для тренерів: «Методика і практика роботи з дорослою аудиторією» для забезпечення якості та доступності неформальної освіти в діяльності установ природоохоронного фонду України, який був здійснений представництвом німецької неурядової організації «Німецьке об'єднання народних університетів» DVV International в Україні. Бенефеціаром є Міністерство екології та природних ресурсів України. Участь у заході від НПП «Черемоський» взяла науковий співробітник Діана Іванівна Юзик.

     Під час тренінгу учасники представили «домашнє завдання»  щодо проведення оцінки навчальних потреб та розвитку спроможностей національних природних парків. За результатами проведеного обговорення та узагальнення працювали у комбінованих групах над створенням програм навчання відповідно до навчальних потреб та цільової аудиторії. Учасники тренінгу презентували новостворені навчальні програми та приклади навчальних заходів.

     В рамках навчання відбулась екскурсія історичним центром м. Львів, під час якої вивчено роботу рекреаційного та туристичного напрямків на практиці.

     Наприкінці заходу учасникам вручено сертифікати про успішне завершення навчального курсу «Тренінг для тренерів» для працівників установ природо-заповідного фонду України.