ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїПослугиНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
21 березня 2019
21 березня Міжнародний день лісу
 Дивний світ природи... Ліс, він зустрічає нас гомоном пташок, шелестінням листя, морем запахів, загадок і таємниць. Примушує прислухатися, придивитися, а головне - замислитися. Ліс — це «кисневий цех», «легені планети», «зелене золото».
20 березня 2019
Сьогодні Міжнародний день горобців

20 березня у Світі відзначають Міжнародний день горобців.

Метою цього свята є підвищення обізнаності про таких птахів як горобці, яким ще не загрожує знищення, але які будучи широко поширеними та численними, цілком можуть опинитись на межі зникнення.

20 березня 2019
20 березня Всесвітній день Землі
Наша планета Земля - наш рідний дім, в якому створені для нас особливі сприятливі умови для нашого існування та проживання .  Далеко не кожна планета наділена таким унікальним потенціалом і розташована в таких унікальних умовах, які дозволили б такий бурхливий розквіт життя. Вона така одна у всьому всесвіті і нам, людям потрібно її.
Корисні посилання
« назад до переліку

20 лютого 2019
Проведення правового навчання працівників НПП "Черемоський"
 

18.02.2019 року провідний юрисконсульт НПП «Черемоський» Якивюк Марина Танасіївна згідно Плану правового навчання на 2019 рік, провела правове навчання з працівниками НПП «Черемоський» на теми:

1. Дотримання правил внутрішньо трудового розпорядку для працівників НПП «Черемоський», згідно Положення колективного договору НПП «Черемоський» на 2019 - 2020 роки.

2. Роз`яснення Закону України «Про запобігання корупції», а саме IV Розділ Запобігання корупційним та пов’язаним з корупцією правопорушенням статті 22 – 27 даного закону.