ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
13 травня 2019
Смачні, корисні й небезпечні шушеребки
Весна – пора року, яка у кожного викликає свої асоціації та спогади. Але кожен, хто любить гриби  (чи збирати, чи їсти), о цій порі згадає про такі невибагливі грибочки. Навіть гонорові поціновувачі білих грибів та гордуманів навесні, мандруючи в своїх справах щойно звільненими з-під снігу узліссями та пасовищами, мимоволі приглядаються – чи не чорніє десь шапка шушеребка  (зморшка).
9 травня 2019
Бесіда "Збережіть природу"
08.05.2019 р. провідним фахівцем з рекреації Маковійчук Х.М. НПП «Черемоський» з вихованцями Киселицького ЗДО було проведено заняття «Збережіть природу».
6 травня 2019
Колекція жуків з території НПП «Черемоський» та околиць

На території НПП «Черемоський» зустрічається 266 видів з ряду Твердокрилі (Coleoptera), які належать до 20 родин, у тому числі вид занесений до Червоної книги України – вусач мускусний (Aromia moschata L., 1758).

Корисні посилання
« назад до переліку

20 лютого 2019
Проведення правового навчання працівників НПП "Черемоський"
 

18.02.2019 року провідний юрисконсульт НПП «Черемоський» Якивюк Марина Танасіївна згідно Плану правового навчання на 2019 рік, провела правове навчання з працівниками НПП «Черемоський» на теми:

1. Дотримання правил внутрішньо трудового розпорядку для працівників НПП «Черемоський», згідно Положення колективного договору НПП «Черемоський» на 2019 - 2020 роки.

2. Роз`яснення Закону України «Про запобігання корупції», а саме IV Розділ Запобігання корупційним та пов’язаним з корупцією правопорушенням статті 22 – 27 даного закону.