ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїПослугиНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
Сьогодні
Бесіда “День кота в Європі”
15. 02. 2019 року т.в.о. начальника відділу еколого-освітньої роботи та рекреації Х. М. Маковійчук з учнями 5 класу Путильського ЗЗСО  провела бесіду на тему “День кота в Європі”.
Сьогодні
Колектив НПП "Черемоський" щиро вітає Вас зі Стрітенням Господнім
Сльозою скапують бурульки,
І снігові зникають кульки,
Від сонця, що радіє свято,
Рум’янцем бавиться завзято.
Ця зустріч - на людське спасіння,
З великого боговоління,
У день побаченої днини -
Єднання Бога і Людини.
Хай будуть відчуття погодні,
Огорнуть ласки нас Господні,
Щоб нам вдалося зрозуміти
Старі і нові заповіти...
А Стрітенська свіча палає,
Гріховність люду очищає.
13 лютого 2019
Запрошуємо ознайомитись із еколого-туристичними маршрутами на території НПП "Черемоський"
Працівниками відділу еколого-освітньої роботи та рекреації розроблено туристичний путівник “Стежками НПП “Черемоський”.  В путівнику надана інформація про туристичні маршрути, які пролягають через мальовничу територію НПП «Черемоський». Тут Ви знайдете дані про протяжність маршрутів, маркування на них, та опис цікавих об’єктів, та захоплюючі дух краєвиди.  
Корисні посилання
« назад до переліку

06 лютого 2019
Бесіда “Зелена аптека, або якщо подивитися на природу поглядом лікаря”
 
06.02.2019 року т.в.о. начальника відділу еколого-освітньої роботи та рекреації НПП “Черемоський” Маковійчук Х. М.  на базі Киселицького ЗЗСО з учнями 7 класу було проведено бесіду “Зелена аптека, або якщо подивитися на природу поглядом лікаря”. Метою бесіди було сформувати уявлення дітей про цілющі властивості зелених рослин, ознайомити їх з окремими лікарськими рослинами.
Також, учні дізналися про те, як правильно збирати, сушити і зберігати лікарські рослини. В цілому заняття було цікавим та захоплюючим, а школярі отримали багато цікавої інформації та збагатили свої знання.