ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
15 серпня 2019
Заняття «Захистимо друзів наших менших»
15 серпня 2019 року у Путильському ЗДО «Дзвіночок» провідним фахівцем з екологічної освіти НПП «Черемоський» Тонієвич І.М. проведено заняття доброти під  назвою «Захистимо друзів наших менших», який присвячений до Міжнародного дня безпритульних тварин.         
14 серпня 2019
17 серпня – Всесвітній день безпритульних тварин
Всесвітній день безпритульних (бездомних) тварин засновано на початку 1990-х на підтримку ініціатив волонтерських організацій із захисту домашніх тварин, які залишилися без нагляду. Його відзначають у третю суботу серпня.
14 серпня 2019
Освячено капличку на честь святого Євстахія Плакиди
На високогір"ї Карпат, де височіє гора Томнатик, здалека видніється каплиця на честь святого мученика Євстафія Плакиди. Каплиця споруджена за ініціативи та підтримки працівників НПП «Черемоський». 13 серпня біля каплиці провели богослужіння у день пам’яті святого мученика Євстафія Плакиди, який, як відомо, є покровителем звірів.
Корисні посилання
« назад до переліку

06 лютого 2019
Бесіда “Зелена аптека, або якщо подивитися на природу поглядом лікаря”
 
06.02.2019 року т.в.о. начальника відділу еколого-освітньої роботи та рекреації НПП “Черемоський” Маковійчук Х. М.  на базі Киселицького ЗЗСО з учнями 7 класу було проведено бесіду “Зелена аптека, або якщо подивитися на природу поглядом лікаря”. Метою бесіди було сформувати уявлення дітей про цілющі властивості зелених рослин, ознайомити їх з окремими лікарськими рослинами.
Також, учні дізналися про те, як правильно збирати, сушити і зберігати лікарські рослини. В цілому заняття було цікавим та захоплюючим, а школярі отримали багато цікавої інформації та збагатили свої знання.