ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїПослугиНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
Сьогодні
Бесіда “День кота в Європі”
15. 02. 2019 року т.в.о. начальника відділу еколого-освітньої роботи та рекреації Х. М. Маковійчук з учнями 5 класу Путильського ЗЗСО  провела бесіду на тему “День кота в Європі”.
Сьогодні
Колектив НПП "Черемоський" щиро вітає Вас зі Стрітенням Господнім
Сльозою скапують бурульки,
І снігові зникають кульки,
Від сонця, що радіє свято,
Рум’янцем бавиться завзято.
Ця зустріч - на людське спасіння,
З великого боговоління,
У день побаченої днини -
Єднання Бога і Людини.
Хай будуть відчуття погодні,
Огорнуть ласки нас Господні,
Щоб нам вдалося зрозуміти
Старі і нові заповіти...
А Стрітенська свіча палає,
Гріховність люду очищає.
13 лютого 2019
Запрошуємо ознайомитись із еколого-туристичними маршрутами на території НПП "Черемоський"
Працівниками відділу еколого-освітньої роботи та рекреації розроблено туристичний путівник “Стежками НПП “Черемоський”.  В путівнику надана інформація про туристичні маршрути, які пролягають через мальовничу територію НПП «Черемоський». Тут Ви знайдете дані про протяжність маршрутів, маркування на них, та опис цікавих об’єктів, та захоплюючі дух краєвиди.  
Корисні посилання
« назад до переліку

01 лютого 2019
Екологічна вікторина “День водно-болотних угідь”
 
 01.02.2019 року  т.в.о. начальником відділу еколого-освітньої роботи та рекреації  НПП “Черемоський” Маковійчук Х. М.  з учнями 6 класу Путильського ЗЗСО до Всесвітнього дня водно-болотних угідь було проведено екологічну вікторину “День водно-болотних угідь”.  Цьогоріч головною темою Всесвітнього дня водно-болотних угідь є «Водно-болотні угіддя для збалансованого розвитку міст». В Україні є 39 водно-болотних угідь міжнародного значення, загальною площею більше 771 тис. га. Метою заходу  було привернути увагу дітей до проблем охорони боліт, виховати відповідальність за наслідки людського впливу на природу, привити любов до природи та рідного краю.  Під час вікторини учні були поділені на 2 команди: “Динамо” та “Чапля”. Кожна із команд давала відповіді на питання, виконувала тест “Болота”, грали в гру “Знайди водно-болотного птаха”. За результатами вікторини обидві команди набрали однакову кількість балів. Під час заходу учні дізналися багато цікавого, нового та перевірили свої знання. А на завершення заходу  учням  було вручено грамоти та календарі за участь у вікторині.