ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
19 квітня 2019
Колектив НПП "Черемоський" щиро вітає всіх з Вербною неділею!
Вітаємо вас зі святом Вербної неділі! Бажаємо, щоб у вашому житті завжди було присутнє світло і мудрість Бога — Творця і Спасителя світу! Нехай ваші душі кожну хвилину наповнюють доброта і увага до тих, хто поруч! Бажаємо, щоб Божа любов оселилася у ваших серцях і приносила рясні плоди розуміння, співчуття і допомоги іншим людям! Нехай Господь благословить вас на праведне і яскраве життя, служіння близьким!
17 квітня 2019
Мультимедійна презентація сторінками НПП "Черемоський"

17.04.2019 року провідним фахівцем з рекреації НПП «Черемоський» Маковійчук Х.М. на базі Путильської ЗЗСО I-III ступенів учням 7 класу було презентовано презентацію сторінками НПП «Черемоський» до міжнародної екологічної акції «Марш парків».

17 квітня 2019
Марш парків - збережемо рослинний і тваринний світ!
Цьогоріч не є виключенням і з 18 по 22 квітня в усьому світі відзначають — Марш парків. Взагалі, заходи свята дуже різноманітні, це можуть бути різні -  конкурси, семінари,  круглі столи, збір сміття, посадка дерев, розчищення джерел тощо.
Корисні посилання
« назад до переліку

01 лютого 2019
Екологічна вікторина “День водно-болотних угідь”
 
 01.02.2019 року  т.в.о. начальником відділу еколого-освітньої роботи та рекреації  НПП “Черемоський” Маковійчук Х. М.  з учнями 6 класу Путильського ЗЗСО до Всесвітнього дня водно-болотних угідь було проведено екологічну вікторину “День водно-болотних угідь”.  Цьогоріч головною темою Всесвітнього дня водно-болотних угідь є «Водно-болотні угіддя для збалансованого розвитку міст». В Україні є 39 водно-болотних угідь міжнародного значення, загальною площею більше 771 тис. га. Метою заходу  було привернути увагу дітей до проблем охорони боліт, виховати відповідальність за наслідки людського впливу на природу, привити любов до природи та рідного краю.  Під час вікторини учні були поділені на 2 команди: “Динамо” та “Чапля”. Кожна із команд давала відповіді на питання, виконувала тест “Болота”, грали в гру “Знайди водно-болотного птаха”. За результатами вікторини обидві команди набрали однакову кількість балів. Під час заходу учні дізналися багато цікавого, нового та перевірили свої знання. А на завершення заходу  учням  було вручено грамоти та календарі за участь у вікторині.