ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
15 серпня 2019
Заняття «Захистимо друзів наших менших»
15 серпня 2019 року у Путильському ЗДО «Дзвіночок» провідним фахівцем з екологічної освіти НПП «Черемоський» Тонієвич І.М. проведено заняття доброти під  назвою «Захистимо друзів наших менших», який присвячений до Міжнародного дня безпритульних тварин.         
14 серпня 2019
17 серпня – Всесвітній день безпритульних тварин
Всесвітній день безпритульних (бездомних) тварин засновано на початку 1990-х на підтримку ініціатив волонтерських організацій із захисту домашніх тварин, які залишилися без нагляду. Його відзначають у третю суботу серпня.
14 серпня 2019
Освячено капличку на честь святого Євстахія Плакиди
На високогір"ї Карпат, де височіє гора Томнатик, здалека видніється каплиця на честь святого мученика Євстафія Плакиди. Каплиця споруджена за ініціативи та підтримки працівників НПП «Черемоський». 13 серпня біля каплиці провели богослужіння у день пам’яті святого мученика Євстафія Плакиди, який, як відомо, є покровителем звірів.
Корисні посилання
« назад до переліку

01 лютого 2019
Екологічна вікторина “День водно-болотних угідь”
 
 01.02.2019 року  т.в.о. начальником відділу еколого-освітньої роботи та рекреації  НПП “Черемоський” Маковійчук Х. М.  з учнями 6 класу Путильського ЗЗСО до Всесвітнього дня водно-болотних угідь було проведено екологічну вікторину “День водно-болотних угідь”.  Цьогоріч головною темою Всесвітнього дня водно-болотних угідь є «Водно-болотні угіддя для збалансованого розвитку міст». В Україні є 39 водно-болотних угідь міжнародного значення, загальною площею більше 771 тис. га. Метою заходу  було привернути увагу дітей до проблем охорони боліт, виховати відповідальність за наслідки людського впливу на природу, привити любов до природи та рідного краю.  Під час вікторини учні були поділені на 2 команди: “Динамо” та “Чапля”. Кожна із команд давала відповіді на питання, виконувала тест “Болота”, грали в гру “Знайди водно-болотного птаха”. За результатами вікторини обидві команди набрали однакову кількість балів. Під час заходу учні дізналися багато цікавого, нового та перевірили свої знання. А на завершення заходу  учням  було вручено грамоти та календарі за участь у вікторині.