ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
19 квітня 2019
Колектив НПП "Черемоський" щиро вітає всіх з Вербною неділею!
Вітаємо вас зі святом Вербної неділі! Бажаємо, щоб у вашому житті завжди було присутнє світло і мудрість Бога — Творця і Спасителя світу! Нехай ваші душі кожну хвилину наповнюють доброта і увага до тих, хто поруч! Бажаємо, щоб Божа любов оселилася у ваших серцях і приносила рясні плоди розуміння, співчуття і допомоги іншим людям! Нехай Господь благословить вас на праведне і яскраве життя, служіння близьким!
17 квітня 2019
Мультимедійна презентація сторінками НПП "Черемоський"

17.04.2019 року провідним фахівцем з рекреації НПП «Черемоський» Маковійчук Х.М. на базі Путильської ЗЗСО I-III ступенів учням 7 класу було презентовано презентацію сторінками НПП «Черемоський» до міжнародної екологічної акції «Марш парків».

17 квітня 2019
Марш парків - збережемо рослинний і тваринний світ!
Цьогоріч не є виключенням і з 18 по 22 квітня в усьому світі відзначають — Марш парків. Взагалі, заходи свята дуже різноманітні, це можуть бути різні -  конкурси, семінари,  круглі столи, збір сміття, посадка дерев, розчищення джерел тощо.
Корисні посилання
« назад до переліку

28 січня 2019
Підсумки конкурсу "Краща новорічна композиція"
 

Конкурс “Краща новорічна композиція” оголошується закритим. Участь у конкурсі взяли вихованці Підзахаричівського НВК “Перлина Гуцульщини”, Путильського ЗЗСО, Конятинського ЗЗСО, Яблунівського ЗССО, Плосківського ЗЗСО I-IIIст. та  Селятинського ЗЗСО I-IIIст. ім. О. Зайця.
 На розгляд конкурсної комісії було представлено 20 робіт. Підбивши підсумки конкурсу, конкурсна комісія визначила наступних переможців:
І місце — Волощук Дмитро “Різдвяна свічка”
І  місце — Холеван Софія “Вічний календар”
І місце — Рибарюк Юліана “Різдвяна колиска”
I місце — Федорчук Богдана “Соснова рапсодія”
II місце — Урбан Соломія “Новорічний краєвид”
ІІ місце — Рубаняк Андрій “Вечірне Різдво”
II місце — Ілійчук Юліана  смішарик “Різдвяна казка”
II місце — Бідоча Іванна “Святковий вінок”
ІІІ місце — Одинак Вікторія, Петрусенко Семен “Поросятко любить фрукти”
ІІІ місце — Дроняк Олександр, Мотуз Христина “Солодкий приз”;
ІІІ місце — Маротчак Іванна “Новорічний вінок”
III місце — Проданчук Наталія “Новорічна ніч”
 Інші учасники були нагороджені подяками за участь у конкурсі.
  Найбільше конкурсну комісію вразили роботи юних учнівський талантів, які отримали перші місця. Найбільш цікавими  та оригінальними виявилися наступні роботи:
 - “Різдвяна свічка”, яка оригінально оформлена в новорічно-різдвяному стилі та являється символом довголіття і добробуту;
 - “Вічний календар”, - цікава  календарна композиція з атрибутикою Різдва, що є символом “вічного та прекрасного”,  що символізує ведення літочислення від Різдва Христового;
 - “Різдвяна колиска”, - естетично оформлена новорічна композиція з природних матеріалів, що уособлює повагу та любов до навколишнього світу.
 - “Соснова рапсодія”, - мальовнича картина з природного матеріалу, що демонструє різновидність хвойних порід та закликає до збереження та примноження хвойних деревостанів.
 Приємно здивували членів конкурсної комісії також стилізовані роботи на новорічну тематику:
 - “Новорічний краєвид” - це відтворення куточка чарівної зимової природи з природних матеріалів, що відтворює красу новорічної ялинки та затишок в зимовому лісі;
 - “Новорічна ніч” - казкова новорічна ніч з декоративними елементами ручної роботи та новорічної атрибутики.

 Переможцям конкурсу вручено цінні подарунки та грамоти за зайняті переможні місця та активну участь у конкурсі.