ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
15 серпня 2019
Заняття «Захистимо друзів наших менших»
15 серпня 2019 року у Путильському ЗДО «Дзвіночок» провідним фахівцем з екологічної освіти НПП «Черемоський» Тонієвич І.М. проведено заняття доброти під  назвою «Захистимо друзів наших менших», який присвячений до Міжнародного дня безпритульних тварин.         
14 серпня 2019
17 серпня – Всесвітній день безпритульних тварин
Всесвітній день безпритульних (бездомних) тварин засновано на початку 1990-х на підтримку ініціатив волонтерських організацій із захисту домашніх тварин, які залишилися без нагляду. Його відзначають у третю суботу серпня.
14 серпня 2019
Освячено капличку на честь святого Євстахія Плакиди
На високогір"ї Карпат, де височіє гора Томнатик, здалека видніється каплиця на честь святого мученика Євстафія Плакиди. Каплиця споруджена за ініціативи та підтримки працівників НПП «Черемоський». 13 серпня біля каплиці провели богослужіння у день пам’яті святого мученика Євстафія Плакиди, який, як відомо, є покровителем звірів.
Корисні посилання
« назад до переліку

28 січня 2019
Підсумки конкурсу "Краща новорічна композиція"
 

Конкурс “Краща новорічна композиція” оголошується закритим. Участь у конкурсі взяли вихованці Підзахаричівського НВК “Перлина Гуцульщини”, Путильського ЗЗСО, Конятинського ЗЗСО, Яблунівського ЗССО, Плосківського ЗЗСО I-IIIст. та  Селятинського ЗЗСО I-IIIст. ім. О. Зайця.
 На розгляд конкурсної комісії було представлено 20 робіт. Підбивши підсумки конкурсу, конкурсна комісія визначила наступних переможців:
І місце — Волощук Дмитро “Різдвяна свічка”
І  місце — Холеван Софія “Вічний календар”
І місце — Рибарюк Юліана “Різдвяна колиска”
I місце — Федорчук Богдана “Соснова рапсодія”
II місце — Урбан Соломія “Новорічний краєвид”
ІІ місце — Рубаняк Андрій “Вечірне Різдво”
II місце — Ілійчук Юліана  смішарик “Різдвяна казка”
II місце — Бідоча Іванна “Святковий вінок”
ІІІ місце — Одинак Вікторія, Петрусенко Семен “Поросятко любить фрукти”
ІІІ місце — Дроняк Олександр, Мотуз Христина “Солодкий приз”;
ІІІ місце — Маротчак Іванна “Новорічний вінок”
III місце — Проданчук Наталія “Новорічна ніч”
 Інші учасники були нагороджені подяками за участь у конкурсі.
  Найбільше конкурсну комісію вразили роботи юних учнівський талантів, які отримали перші місця. Найбільш цікавими  та оригінальними виявилися наступні роботи:
 - “Різдвяна свічка”, яка оригінально оформлена в новорічно-різдвяному стилі та являється символом довголіття і добробуту;
 - “Вічний календар”, - цікава  календарна композиція з атрибутикою Різдва, що є символом “вічного та прекрасного”,  що символізує ведення літочислення від Різдва Христового;
 - “Різдвяна колиска”, - естетично оформлена новорічна композиція з природних матеріалів, що уособлює повагу та любов до навколишнього світу.
 - “Соснова рапсодія”, - мальовнича картина з природного матеріалу, що демонструє різновидність хвойних порід та закликає до збереження та примноження хвойних деревостанів.
 Приємно здивували членів конкурсної комісії також стилізовані роботи на новорічну тематику:
 - “Новорічний краєвид” - це відтворення куточка чарівної зимової природи з природних матеріалів, що відтворює красу новорічної ялинки та затишок в зимовому лісі;
 - “Новорічна ніч” - казкова новорічна ніч з декоративними елементами ручної роботи та новорічної атрибутики.

 Переможцям конкурсу вручено цінні подарунки та грамоти за зайняті переможні місця та активну участь у конкурсі.