ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїПослугиНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
Сьогодні
Бесіда “День кота в Європі”
15. 02. 2019 року т.в.о. начальника відділу еколого-освітньої роботи та рекреації Х. М. Маковійчук з учнями 5 класу Путильського ЗЗСО  провела бесіду на тему “День кота в Європі”.
Сьогодні
Колектив НПП "Черемоський" щиро вітає Вас зі Стрітенням Господнім
Сльозою скапують бурульки,
І снігові зникають кульки,
Від сонця, що радіє свято,
Рум’янцем бавиться завзято.
Ця зустріч - на людське спасіння,
З великого боговоління,
У день побаченої днини -
Єднання Бога і Людини.
Хай будуть відчуття погодні,
Огорнуть ласки нас Господні,
Щоб нам вдалося зрозуміти
Старі і нові заповіти...
А Стрітенська свіча палає,
Гріховність люду очищає.
13 лютого 2019
Запрошуємо ознайомитись із еколого-туристичними маршрутами на території НПП "Черемоський"
Працівниками відділу еколого-освітньої роботи та рекреації розроблено туристичний путівник “Стежками НПП “Черемоський”.  В путівнику надана інформація про туристичні маршрути, які пролягають через мальовничу територію НПП «Черемоський». Тут Ви знайдете дані про протяжність маршрутів, маркування на них, та опис цікавих об’єктів, та захоплюючі дух краєвиди.  
Корисні посилання
« назад до переліку

23 січня 2019
Заняття "Зимуючі птахи"
 

В рамках акції  “Зимовий облік птахів” працівниками відділу еколого-освітньої роботи  та рекреації  23 січня з вихованцями Путильського ЗДО “Дзвіночок” було проведено заняття  «Зимуючі птахи». Метою заходу було познайомити  діток з зимуючими птахами, вивчати їх особливості,  привити любов до природи, розвивати інтерес до спостереження за птахами.  Провідні фахівці відділу еколого-освітньої роботи та рекреації розповіли діткам про зимуючих птахів і про те, як  потрібно їх правильно підгодовувати взимку. Вихованці садка із задоволенням наповнили кормом «пташину їдальню», а саме: насінням соняшника,  пшеницею,  пшоном, вівсянкою, льоном.  Тому закликаємо Вас,  підгодовувати пташок у  зимній період.  Адже з приходом весни вони віддячать нам у наших садах і парках.