ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
15 серпня 2019
Заняття «Захистимо друзів наших менших»
15 серпня 2019 року у Путильському ЗДО «Дзвіночок» провідним фахівцем з екологічної освіти НПП «Черемоський» Тонієвич І.М. проведено заняття доброти під  назвою «Захистимо друзів наших менших», який присвячений до Міжнародного дня безпритульних тварин.         
14 серпня 2019
17 серпня – Всесвітній день безпритульних тварин
Всесвітній день безпритульних (бездомних) тварин засновано на початку 1990-х на підтримку ініціатив волонтерських організацій із захисту домашніх тварин, які залишилися без нагляду. Його відзначають у третю суботу серпня.
14 серпня 2019
Освячено капличку на честь святого Євстахія Плакиди
На високогір"ї Карпат, де височіє гора Томнатик, здалека видніється каплиця на честь святого мученика Євстафія Плакиди. Каплиця споруджена за ініціативи та підтримки працівників НПП «Черемоський». 13 серпня біля каплиці провели богослужіння у день пам’яті святого мученика Євстафія Плакиди, який, як відомо, є покровителем звірів.
Корисні посилання
« назад до переліку

23 січня 2019
Заняття "Зимуючі птахи"
 

В рамках акції  “Зимовий облік птахів” працівниками відділу еколого-освітньої роботи  та рекреації  23 січня з вихованцями Путильського ЗДО “Дзвіночок” було проведено заняття  «Зимуючі птахи». Метою заходу було познайомити  діток з зимуючими птахами, вивчати їх особливості,  привити любов до природи, розвивати інтерес до спостереження за птахами.  Провідні фахівці відділу еколого-освітньої роботи та рекреації розповіли діткам про зимуючих птахів і про те, як  потрібно їх правильно підгодовувати взимку. Вихованці садка із задоволенням наповнили кормом «пташину їдальню», а саме: насінням соняшника,  пшеницею,  пшоном, вівсянкою, льоном.  Тому закликаємо Вас,  підгодовувати пташок у  зимній період.  Адже з приходом весни вони віддячать нам у наших садах і парках.