ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
19 квітня 2019
Колектив НПП "Черемоський" щиро вітає всіх з Вербною неділею!
Вітаємо вас зі святом Вербної неділі! Бажаємо, щоб у вашому житті завжди було присутнє світло і мудрість Бога — Творця і Спасителя світу! Нехай ваші душі кожну хвилину наповнюють доброта і увага до тих, хто поруч! Бажаємо, щоб Божа любов оселилася у ваших серцях і приносила рясні плоди розуміння, співчуття і допомоги іншим людям! Нехай Господь благословить вас на праведне і яскраве життя, служіння близьким!
17 квітня 2019
Мультимедійна презентація сторінками НПП "Черемоський"

17.04.2019 року провідним фахівцем з рекреації НПП «Черемоський» Маковійчук Х.М. на базі Путильської ЗЗСО I-III ступенів учням 7 класу було презентовано презентацію сторінками НПП «Черемоський» до міжнародної екологічної акції «Марш парків».

17 квітня 2019
Марш парків - збережемо рослинний і тваринний світ!
Цьогоріч не є виключенням і з 18 по 22 квітня в усьому світі відзначають — Марш парків. Взагалі, заходи свята дуже різноманітні, це можуть бути різні -  конкурси, семінари,  круглі столи, збір сміття, посадка дерев, розчищення джерел тощо.
Корисні посилання
« назад до переліку

23 січня 2019
Заняття "Зимуючі птахи"
 

В рамках акції  “Зимовий облік птахів” працівниками відділу еколого-освітньої роботи  та рекреації  23 січня з вихованцями Путильського ЗДО “Дзвіночок” було проведено заняття  «Зимуючі птахи». Метою заходу було познайомити  діток з зимуючими птахами, вивчати їх особливості,  привити любов до природи, розвивати інтерес до спостереження за птахами.  Провідні фахівці відділу еколого-освітньої роботи та рекреації розповіли діткам про зимуючих птахів і про те, як  потрібно їх правильно підгодовувати взимку. Вихованці садка із задоволенням наповнили кормом «пташину їдальню», а саме: насінням соняшника,  пшеницею,  пшоном, вівсянкою, льоном.  Тому закликаємо Вас,  підгодовувати пташок у  зимній період.  Адже з приходом весни вони віддячать нам у наших садах і парках.