ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїПослугиНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
Сьогодні
Бесіда “День кота в Європі”
15. 02. 2019 року т.в.о. начальника відділу еколого-освітньої роботи та рекреації Х. М. Маковійчук з учнями 5 класу Путильського ЗЗСО  провела бесіду на тему “День кота в Європі”.
Сьогодні
Колектив НПП "Черемоський" щиро вітає Вас зі Стрітенням Господнім
Сльозою скапують бурульки,
І снігові зникають кульки,
Від сонця, що радіє свято,
Рум’янцем бавиться завзято.
Ця зустріч - на людське спасіння,
З великого боговоління,
У день побаченої днини -
Єднання Бога і Людини.
Хай будуть відчуття погодні,
Огорнуть ласки нас Господні,
Щоб нам вдалося зрозуміти
Старі і нові заповіти...
А Стрітенська свіча палає,
Гріховність люду очищає.
13 лютого 2019
Запрошуємо ознайомитись із еколого-туристичними маршрутами на території НПП "Черемоський"
Працівниками відділу еколого-освітньої роботи та рекреації розроблено туристичний путівник “Стежками НПП “Черемоський”.  В путівнику надана інформація про туристичні маршрути, які пролягають через мальовничу територію НПП «Черемоський». Тут Ви знайдете дані про протяжність маршрутів, маркування на них, та опис цікавих об’єктів, та захоплюючі дух краєвиди.  
Корисні посилання
« назад до переліку

23 січня 2019
Співробітники НПП «Черемоський» взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Соборності України
 

     21 січня 2019 року у залі засідань Путильської РДА відбулись урочистості з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя Буковинського Віча, яке українці відзначають 22 січня. На урочистих зборах були присутні представники виконавчої та представницької влади Путильського району, працівники установ, організацій, у тому числі й співробітники НПП «Черемоський», підприємств, громадський актив селища, волонтери та воїни АТО.

     Під час заходу вшановано хвилиною мовчання пам'ять загиблих воїнів на Сході України. Відбулось нагородження головою Путильської РДА М.П. Савчуком активних громадських діячів ювілейною відзнакою «100 років Буковинського Віча». Керівником Всеукраїнського товариства «Гуцульщина» Д. Стефлюком вручено голові РДА відзнаку «За особливі заслуги перед Гуцульщиною». Із патріотичними піснями виступили юні вокалісти Путильщини та троїсті музики з села Дихтинець.

Інформацію підготувала науковий співробітник НПП «Черемоський» Діана Юзик