ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
15 серпня 2019
Заняття «Захистимо друзів наших менших»
15 серпня 2019 року у Путильському ЗДО «Дзвіночок» провідним фахівцем з екологічної освіти НПП «Черемоський» Тонієвич І.М. проведено заняття доброти під  назвою «Захистимо друзів наших менших», який присвячений до Міжнародного дня безпритульних тварин.         
14 серпня 2019
17 серпня – Всесвітній день безпритульних тварин
Всесвітній день безпритульних (бездомних) тварин засновано на початку 1990-х на підтримку ініціатив волонтерських організацій із захисту домашніх тварин, які залишилися без нагляду. Його відзначають у третю суботу серпня.
14 серпня 2019
Освячено капличку на честь святого Євстахія Плакиди
На високогір"ї Карпат, де височіє гора Томнатик, здалека видніється каплиця на честь святого мученика Євстафія Плакиди. Каплиця споруджена за ініціативи та підтримки працівників НПП «Черемоський». 13 серпня біля каплиці провели богослужіння у день пам’яті святого мученика Євстафія Плакиди, який, як відомо, є покровителем звірів.
Корисні посилання
« назад до переліку

22 січня 2019
Акція «Зимовий облік птахів»
 
22 січня на базі Киселицького ЗЗСО  з учнями 2 класу  т. в. о. начальника відділу еколого-освітньої роботи та рекреації НПП “Черемоський” Маковійчук Х. М.  було проведено екологічну акцію «Зимовий облік птахів». Великий зимовий облік є наймасовішим заходом для вивчення птахів у всьому світі.  Головною метою акції було з’ясувати чисельність птахів і види, які залишилися зимувати поряд із нашими домівками.  Під час акції потрібно було лише на одну годину вийти на подвір’я і спостерігати за птахами. Тому, ми Вас закликаємо: «Бережіть і охороняйте наших пернатих друзів! Підгодовуйте їх зимою, вони віддячать Вам весною і літом в сотні разів, рятуючи від шкідників наші зелені насадження, радуючи нас своїм різноманітним мелодійним співом».