ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
19 квітня 2019
Колектив НПП "Черемоський" щиро вітає всіх з Вербною неділею!
Вітаємо вас зі святом Вербної неділі! Бажаємо, щоб у вашому житті завжди було присутнє світло і мудрість Бога — Творця і Спасителя світу! Нехай ваші душі кожну хвилину наповнюють доброта і увага до тих, хто поруч! Бажаємо, щоб Божа любов оселилася у ваших серцях і приносила рясні плоди розуміння, співчуття і допомоги іншим людям! Нехай Господь благословить вас на праведне і яскраве життя, служіння близьким!
17 квітня 2019
Мультимедійна презентація сторінками НПП "Черемоський"

17.04.2019 року провідним фахівцем з рекреації НПП «Черемоський» Маковійчук Х.М. на базі Путильської ЗЗСО I-III ступенів учням 7 класу було презентовано презентацію сторінками НПП «Черемоський» до міжнародної екологічної акції «Марш парків».

17 квітня 2019
Марш парків - збережемо рослинний і тваринний світ!
Цьогоріч не є виключенням і з 18 по 22 квітня в усьому світі відзначають — Марш парків. Взагалі, заходи свята дуже різноманітні, це можуть бути різні -  конкурси, семінари,  круглі столи, збір сміття, посадка дерев, розчищення джерел тощо.
Корисні посилання
« назад до переліку

22 січня 2019
Акція «Зимовий облік птахів»
 
22 січня на базі Киселицького ЗЗСО  з учнями 2 класу  т. в. о. начальника відділу еколого-освітньої роботи та рекреації НПП “Черемоський” Маковійчук Х. М.  було проведено екологічну акцію «Зимовий облік птахів». Великий зимовий облік є наймасовішим заходом для вивчення птахів у всьому світі.  Головною метою акції було з’ясувати чисельність птахів і види, які залишилися зимувати поряд із нашими домівками.  Під час акції потрібно було лише на одну годину вийти на подвір’я і спостерігати за птахами. Тому, ми Вас закликаємо: «Бережіть і охороняйте наших пернатих друзів! Підгодовуйте їх зимою, вони віддячать Вам весною і літом в сотні разів, рятуючи від шкідників наші зелені насадження, радуючи нас своїм різноманітним мелодійним співом».