ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
18 червня 2019
Результати науково-дослідницької експедиції у Перкалабському ПНДВ

12 червня 2019 р. науковим співробітником НПП «Черемоський», к.б.н. Д.І. Юзик здійснено науково-дослідницьку експедицію до Перкалабського ПНДВ. Метою експедиції було провести моніторинг видового складу, чисельності та фенологічних явищ в житті біорізноманіття Парку на зоологічних та ботанічних постійних пробних площах, фенологічних пунктах та еколого-ценотичних трансектах шляхом пішохідної маршрутної екскурсії на маршруті Перкалабське лісництво – Кортузіанський водоспад – Білий Потік – Чорний Потік.

14 червня 2019
Поновлення еколого-туристичного маршруту «Дорогою до небес»
Працівниками відділу еколого-освітньої роботи та рекреації національного природного парку «Черемоський» в період від 10 по 13 червня було здійснено виїзд на територію парку з метою поновлення еколого-туристичного маршруту «Дорогою до небес».
11 червня 2019
Екохвилинка "Чарівне повітря"
Відділом екологоосвітньої роботи та рекреації 11 червня проведено екохвилинку «Чарівне повітря» . Метою заняття було донести  дітям уявлення про джерела забруднення повітря, про значення чистого повітря для нашого життя і для навколишнього середовища.
Корисні посилання
« назад до переліку

17 грудня 2018
Підсумок конкурсу дитячого малюнка "Ой, хто, хто Миколая любить"
 
Конкурс дитячого малюнка “Ой, хто, хто Миколая любить” оголошується закритим. На розгляд конкурсної комісії було представлено 6 робіт. За результатами голосування було визначено наступних переможців:
І місце — Холеван Софія “Нічка зорі розсипає, Тихо-тихо сніг лягає, Він до кожного віконця Диво-дивне наближає”.
ІІ місце -  Якивюк Олександр “Свято в рідній хаті”;
ІІ місце — Фокшек Євгеній “З днем Св. Миколая”; 
ІІ місце — Томнюк Ангеліна “Іде Святий Миколай”.
ІІІ місце — Проданчук Наталія “Миколаю, Миколаю я на тебе чекаю”;
ІІІ місце — 1 клас Підзахаричівського НВК “Перлина Гуцульщини” Переможцям конкурсу буде вручено цінний подарунок та грамоту.