ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїПослугиНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
21 березня 2019
21 березня Міжнародний день лісу
 Дивний світ природи... Ліс, він зустрічає нас гомоном пташок, шелестінням листя, морем запахів, загадок і таємниць. Примушує прислухатися, придивитися, а головне - замислитися. Ліс — це «кисневий цех», «легені планети», «зелене золото».
20 березня 2019
Сьогодні Міжнародний день горобців

20 березня у Світі відзначають Міжнародний день горобців.

Метою цього свята є підвищення обізнаності про таких птахів як горобці, яким ще не загрожує знищення, але які будучи широко поширеними та численними, цілком можуть опинитись на межі зникнення.

20 березня 2019
20 березня Всесвітній день Землі
Наша планета Земля - наш рідний дім, в якому створені для нас особливі сприятливі умови для нашого існування та проживання .  Далеко не кожна планета наділена таким унікальним потенціалом і розташована в таких унікальних умовах, які дозволили б такий бурхливий розквіт життя. Вона така одна у всьому всесвіті і нам, людям потрібно її.
Корисні посилання
« назад до переліку

17 грудня 2018
Підсумок конкурсу дитячого малюнка "Ой, хто, хто Миколая любить"
 
Конкурс дитячого малюнка “Ой, хто, хто Миколая любить” оголошується закритим. На розгляд конкурсної комісії було представлено 6 робіт. За результатами голосування було визначено наступних переможців:
І місце — Холеван Софія “Нічка зорі розсипає, Тихо-тихо сніг лягає, Він до кожного віконця Диво-дивне наближає”.
ІІ місце -  Якивюк Олександр “Свято в рідній хаті”;
ІІ місце — Фокшек Євгеній “З днем Св. Миколая”; 
ІІ місце — Томнюк Ангеліна “Іде Святий Миколай”.
ІІІ місце — Проданчук Наталія “Миколаю, Миколаю я на тебе чекаю”;
ІІІ місце — 1 клас Підзахаричівського НВК “Перлина Гуцульщини” Переможцям конкурсу буде вручено цінний подарунок та грамоту.