ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
18 червня 2019
Результати науково-дослідницької експедиції у Перкалабському ПНДВ

12 червня 2019 р. науковим співробітником НПП «Черемоський», к.б.н. Д.І. Юзик здійснено науково-дослідницьку експедицію до Перкалабського ПНДВ. Метою експедиції було провести моніторинг видового складу, чисельності та фенологічних явищ в житті біорізноманіття Парку на зоологічних та ботанічних постійних пробних площах, фенологічних пунктах та еколого-ценотичних трансектах шляхом пішохідної маршрутної екскурсії на маршруті Перкалабське лісництво – Кортузіанський водоспад – Білий Потік – Чорний Потік.

14 червня 2019
Поновлення еколого-туристичного маршруту «Дорогою до небес»
Працівниками відділу еколого-освітньої роботи та рекреації національного природного парку «Черемоський» в період від 10 по 13 червня було здійснено виїзд на територію парку з метою поновлення еколого-туристичного маршруту «Дорогою до небес».
11 червня 2019
Екохвилинка "Чарівне повітря"
Відділом екологоосвітньої роботи та рекреації 11 червня проведено екохвилинку «Чарівне повітря» . Метою заняття було донести  дітям уявлення про джерела забруднення повітря, про значення чистого повітря для нашого життя і для навколишнього середовища.
Корисні посилання
« назад до переліку

17 грудня 2018
Проведено підсумки конкурсу на кращу новорічну казку "Збережи життя ялинці"
 

Конкурс на кращу новорічну казку “Збережи життя ялинці” оголошується закритим. Участь у конкурсі взяли Підзахаричівський НВК “Перлина Гуцульщини” та Дихтинецький ЗЗСО.
 На розгляд конкурсної комісії було представлено 9 робіт. За результатами голосування було визначено наступних переможців:
І місце — Томнюк Анастасія “Новорічне диво”;
І  місце — Фокшек Інга “Не рубай ялинку”.

I місце — Цега Марина "Чарівна ялиночка" 
ІІ місце — Труфен Андріана “Wi-Fi ялиночка”;
ІІ місце — Проданчук Наталія.
ІІІ місце — Пилипко Марина “Збережи ялинку”;
ІІІ місце — Труфен Аліса “Кнопик та Ялина”; 
ІІІ місце — Тинкалюк Світлана “Мудра сова”
ІІІ місце — Степан Ірина “Новий рік у лісі”.
Переможцям конкурсу буде вручено цінний подарунок та грамоту.