ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
18 червня 2019
Результати науково-дослідницької експедиції у Перкалабському ПНДВ

12 червня 2019 р. науковим співробітником НПП «Черемоський», к.б.н. Д.І. Юзик здійснено науково-дослідницьку експедицію до Перкалабського ПНДВ. Метою експедиції було провести моніторинг видового складу, чисельності та фенологічних явищ в житті біорізноманіття Парку на зоологічних та ботанічних постійних пробних площах, фенологічних пунктах та еколого-ценотичних трансектах шляхом пішохідної маршрутної екскурсії на маршруті Перкалабське лісництво – Кортузіанський водоспад – Білий Потік – Чорний Потік.

14 червня 2019
Поновлення еколого-туристичного маршруту «Дорогою до небес»
Працівниками відділу еколого-освітньої роботи та рекреації національного природного парку «Черемоський» в період від 10 по 13 червня було здійснено виїзд на територію парку з метою поновлення еколого-туристичного маршруту «Дорогою до небес».
11 червня 2019
Екохвилинка "Чарівне повітря"
Відділом екологоосвітньої роботи та рекреації 11 червня проведено екохвилинку «Чарівне повітря» . Метою заняття було донести  дітям уявлення про джерела забруднення повітря, про значення чистого повітря для нашого життя і для навколишнього середовища.
Корисні посилання
« назад до переліку

11 грудня 2018
11 грудня - Міжнародний день гір
 
11 грудня начальником відділу еколого-освітньої роботи та рекреації    Фрей Т. Ю. з учнями 5 класу Путильського ЗЗСО було проведено бесіду присвячену Міжнародному дню гір. Мета бесіди - розширити знання  щодо величі гірських територій, ознайомити учнів з особливостями Карпатських гір: географічним положенням, кліматом, рослинним і тваринним світом.
 Школярів  проінформовано про діяльність установ природо-заповідного фонду, які створені з метою збереження унікальних природних територій, в тому числі в гірських місцевостях України, а саме, - про національні природні парки Буковини. В підростаючого покоління під час навчально-виховного процесу виховується любов до природи, інтерес до вивчення природних особливостей карпатських гір. Під час заходу дітям було продемонстровано мультимедійну презентацію “Стежками НПП “Черемоський”. Переглядаючи презентацію учні могли помилуватись чудовими пейзажами Буковинських Карпат, детальніше ознайомитись із багатством природних умов та біорізноманіттям рідного краю.