ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїПослугиНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
21 березня 2019
21 березня Міжнародний день лісу
 Дивний світ природи... Ліс, він зустрічає нас гомоном пташок, шелестінням листя, морем запахів, загадок і таємниць. Примушує прислухатися, придивитися, а головне - замислитися. Ліс — це «кисневий цех», «легені планети», «зелене золото».
20 березня 2019
Сьогодні Міжнародний день горобців

20 березня у Світі відзначають Міжнародний день горобців.

Метою цього свята є підвищення обізнаності про таких птахів як горобці, яким ще не загрожує знищення, але які будучи широко поширеними та численними, цілком можуть опинитись на межі зникнення.

20 березня 2019
20 березня Всесвітній день Землі
Наша планета Земля - наш рідний дім, в якому створені для нас особливі сприятливі умови для нашого існування та проживання .  Далеко не кожна планета наділена таким унікальним потенціалом і розташована в таких унікальних умовах, які дозволили б такий бурхливий розквіт життя. Вона така одна у всьому всесвіті і нам, людям потрібно її.
Корисні посилання
« назад до переліку

11 грудня 2018
11 грудня - Міжнародний день гір
 
11 грудня начальником відділу еколого-освітньої роботи та рекреації    Фрей Т. Ю. з учнями 5 класу Путильського ЗЗСО було проведено бесіду присвячену Міжнародному дню гір. Мета бесіди - розширити знання  щодо величі гірських територій, ознайомити учнів з особливостями Карпатських гір: географічним положенням, кліматом, рослинним і тваринним світом.
 Школярів  проінформовано про діяльність установ природо-заповідного фонду, які створені з метою збереження унікальних природних територій, в тому числі в гірських місцевостях України, а саме, - про національні природні парки Буковини. В підростаючого покоління під час навчально-виховного процесу виховується любов до природи, інтерес до вивчення природних особливостей карпатських гір. Під час заходу дітям було продемонстровано мультимедійну презентацію “Стежками НПП “Черемоський”. Переглядаючи презентацію учні могли помилуватись чудовими пейзажами Буковинських Карпат, детальніше ознайомитись із багатством природних умов та біорізноманіттям рідного краю.