ГоловнаПро насПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїПослугиНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
21 грудня 2018
Вийшов з друку Альманах НПП "Черемоський"

Вийшов з друку перший випуск Альманаху НПП "Черемоський".

Запрошуємо охочих ознайомитись зі змістом видання.

20 грудня 2018
"Допоможемо птахам взимку"
Зима для птахів – це велике випробування. Коли надворі починаються холоди, пташкам доводиться нелегко. Тому птахи потребують нашої допомоги. І найкращим подарунком для них стане годівничка. Тому працівники НПП "Черемоський" в рамках проекту "Допоможемо птахам взимку" вирішили встановити на подвір’ї Путильського ЗЗСО годівничку, яка раніше отримала перемогу в конкурсі серед учнівської молоді “Краща годівничка”.
19 грудня 2018
НПП “Черемоський” щиро вітає всіх із днем Святого Миколая!!!
НПП “Черемоський” щиро вітає всіх із днем Святого Миколая!!!
Нехай Миколай принесе до Вашої хатини мир і щастя у родину!
Корисні посилання
« назад до переліку

11 грудня 2018
11 грудня - Міжнародний день гір
 
11 грудня начальником відділу еколого-освітньої роботи та рекреації    Фрей Т. Ю. з учнями 5 класу Путильського ЗЗСО було проведено бесіду присвячену Міжнародному дню гір. Мета бесіди - розширити знання  щодо величі гірських територій, ознайомити учнів з особливостями Карпатських гір: географічним положенням, кліматом, рослинним і тваринним світом.
 Школярів  проінформовано про діяльність установ природо-заповідного фонду, які створені з метою збереження унікальних природних територій, в тому числі в гірських місцевостях України, а саме, - про національні природні парки Буковини. В підростаючого покоління під час навчально-виховного процесу виховується любов до природи, інтерес до вивчення природних особливостей карпатських гір. Під час заходу дітям було продемонстровано мультимедійну презентацію “Стежками НПП “Черемоський”. Переглядаючи презентацію учні могли помилуватись чудовими пейзажами Буковинських Карпат, детальніше ознайомитись із багатством природних умов та біорізноманіттям рідного краю.