ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїПослугиНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
21 березня 2019
21 березня Міжнародний день лісу
 Дивний світ природи... Ліс, він зустрічає нас гомоном пташок, шелестінням листя, морем запахів, загадок і таємниць. Примушує прислухатися, придивитися, а головне - замислитися. Ліс — це «кисневий цех», «легені планети», «зелене золото».
20 березня 2019
Сьогодні Міжнародний день горобців

20 березня у Світі відзначають Міжнародний день горобців.

Метою цього свята є підвищення обізнаності про таких птахів як горобці, яким ще не загрожує знищення, але які будучи широко поширеними та численними, цілком можуть опинитись на межі зникнення.

20 березня 2019
20 березня Всесвітній день Землі
Наша планета Земля - наш рідний дім, в якому створені для нас особливі сприятливі умови для нашого існування та проживання .  Далеко не кожна планета наділена таким унікальним потенціалом і розташована в таких унікальних умовах, які дозволили б такий бурхливий розквіт життя. Вона така одна у всьому всесвіті і нам, людям потрібно її.
Корисні посилання
« назад до переліку

07 грудня 2018
Бесіда “Пестициди — хімічні сльози планети. Пестициди в продуктах харчування”
 

Згідно з планом роботи, 6 грудня начальником відділу еколого-освітньої роботи та рекреації Фрей Т. Ю. з учнями 6 класу Киселицького ЗЗСО  проведено бесіду “Пестициди — хімічні сльози планети. Пестициди в продуктах харчування” (до Дня боротьби з пестицидами). Під час заняття учням було продемонстровано мультимедійну презентацію “Пестициди в продуктах харчування”. Мета заняття -  ознайомити школярів з поняттям «пестициди»; сформувати уявлення про їх влив на здоров'я людини і екосистему; проінформувати про необхідність обережного поводження з ядохімікатами; виховувати бережливе ставлення до природи рідного краю і свого здоров’я.
 На занятті учні усвідомили наскільки можливі негативні наслідки від продуктів , які піддаються обробці пестицидами, а також прослухали наступні рекомендації які допоможуть знизити ризик потрапляння в організм пестицидів зі свіжих овочів і фруктів:
1. По можливості варто купляти продукцію, вирощену з застосуванням екологічних методів.
2. Дізнайтеся: звідки надійшла продукція? Чи наявний сертифікат якості продукту?
3. Ретельно мийте овочі та фрукти. Є пестициди, які залишаються на поверхні, але є й такі, які проникають всередину плоду. Тому перед споживанням для виведення нітратів з овочів та фруктів необхідно близько 1-ї години витримати їх в холодній воді.
4. Очистіть шкурку. Цим ви видалите ті пестициди, які збираються біля поверхні плоду. Правда, при цьому віддаляється незначна частина цінних корисних речовин.
5. Будьте активні й наполегливі у своєму бажанні харчуватися екологічно чистими продуктами вирощеними власноруч.
6. Відмовтеся від покупок в магазинах, які не надають повної інформації про продукти харчування.