ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
18 червня 2019
Результати науково-дослідницької експедиції у Перкалабському ПНДВ

12 червня 2019 р. науковим співробітником НПП «Черемоський», к.б.н. Д.І. Юзик здійснено науково-дослідницьку експедицію до Перкалабського ПНДВ. Метою експедиції було провести моніторинг видового складу, чисельності та фенологічних явищ в житті біорізноманіття Парку на зоологічних та ботанічних постійних пробних площах, фенологічних пунктах та еколого-ценотичних трансектах шляхом пішохідної маршрутної екскурсії на маршруті Перкалабське лісництво – Кортузіанський водоспад – Білий Потік – Чорний Потік.

14 червня 2019
Поновлення еколого-туристичного маршруту «Дорогою до небес»
Працівниками відділу еколого-освітньої роботи та рекреації національного природного парку «Черемоський» в період від 10 по 13 червня було здійснено виїзд на територію парку з метою поновлення еколого-туристичного маршруту «Дорогою до небес».
11 червня 2019
Екохвилинка "Чарівне повітря"
Відділом екологоосвітньої роботи та рекреації 11 червня проведено екохвилинку «Чарівне повітря» . Метою заняття було донести  дітям уявлення про джерела забруднення повітря, про значення чистого повітря для нашого життя і для навколишнього середовища.
Корисні посилання
« назад до переліку

07 грудня 2018
Бесіда “Пестициди — хімічні сльози планети. Пестициди в продуктах харчування”
 

Згідно з планом роботи, 6 грудня начальником відділу еколого-освітньої роботи та рекреації Фрей Т. Ю. з учнями 6 класу Киселицького ЗЗСО  проведено бесіду “Пестициди — хімічні сльози планети. Пестициди в продуктах харчування” (до Дня боротьби з пестицидами). Під час заняття учням було продемонстровано мультимедійну презентацію “Пестициди в продуктах харчування”. Мета заняття -  ознайомити школярів з поняттям «пестициди»; сформувати уявлення про їх влив на здоров'я людини і екосистему; проінформувати про необхідність обережного поводження з ядохімікатами; виховувати бережливе ставлення до природи рідного краю і свого здоров’я.
 На занятті учні усвідомили наскільки можливі негативні наслідки від продуктів , які піддаються обробці пестицидами, а також прослухали наступні рекомендації які допоможуть знизити ризик потрапляння в організм пестицидів зі свіжих овочів і фруктів:
1. По можливості варто купляти продукцію, вирощену з застосуванням екологічних методів.
2. Дізнайтеся: звідки надійшла продукція? Чи наявний сертифікат якості продукту?
3. Ретельно мийте овочі та фрукти. Є пестициди, які залишаються на поверхні, але є й такі, які проникають всередину плоду. Тому перед споживанням для виведення нітратів з овочів та фруктів необхідно близько 1-ї години витримати їх в холодній воді.
4. Очистіть шкурку. Цим ви видалите ті пестициди, які збираються біля поверхні плоду. Правда, при цьому віддаляється незначна частина цінних корисних речовин.
5. Будьте активні й наполегливі у своєму бажанні харчуватися екологічно чистими продуктами вирощеними власноруч.
6. Відмовтеся від покупок в магазинах, які не надають повної інформації про продукти харчування.