ГоловнаПро насПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїПослугиНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
21 грудня 2018
Вийшов з друку Альманах НПП "Черемоський"

Вийшов з друку перший випуск Альманаху НПП "Черемоський".

Запрошуємо охочих ознайомитись зі змістом видання.

20 грудня 2018
"Допоможемо птахам взимку"
Зима для птахів – це велике випробування. Коли надворі починаються холоди, пташкам доводиться нелегко. Тому птахи потребують нашої допомоги. І найкращим подарунком для них стане годівничка. Тому працівники НПП "Черемоський" в рамках проекту "Допоможемо птахам взимку" вирішили встановити на подвір’ї Путильського ЗЗСО годівничку, яка раніше отримала перемогу в конкурсі серед учнівської молоді “Краща годівничка”.
19 грудня 2018
НПП “Черемоський” щиро вітає всіх із днем Святого Миколая!!!
НПП “Черемоський” щиро вітає всіх із днем Святого Миколая!!!
Нехай Миколай принесе до Вашої хатини мир і щастя у родину!
Корисні посилання
« назад до переліку

07 грудня 2018
Бесіда “Пестициди — хімічні сльози планети. Пестициди в продуктах харчування”
 

Згідно з планом роботи, 6 грудня начальником відділу еколого-освітньої роботи та рекреації Фрей Т. Ю. з учнями 6 класу Киселицького ЗЗСО  проведено бесіду “Пестициди — хімічні сльози планети. Пестициди в продуктах харчування” (до Дня боротьби з пестицидами). Під час заняття учням було продемонстровано мультимедійну презентацію “Пестициди в продуктах харчування”. Мета заняття -  ознайомити школярів з поняттям «пестициди»; сформувати уявлення про їх влив на здоров'я людини і екосистему; проінформувати про необхідність обережного поводження з ядохімікатами; виховувати бережливе ставлення до природи рідного краю і свого здоров’я.
 На занятті учні усвідомили наскільки можливі негативні наслідки від продуктів , які піддаються обробці пестицидами, а також прослухали наступні рекомендації які допоможуть знизити ризик потрапляння в організм пестицидів зі свіжих овочів і фруктів:
1. По можливості варто купляти продукцію, вирощену з застосуванням екологічних методів.
2. Дізнайтеся: звідки надійшла продукція? Чи наявний сертифікат якості продукту?
3. Ретельно мийте овочі та фрукти. Є пестициди, які залишаються на поверхні, але є й такі, які проникають всередину плоду. Тому перед споживанням для виведення нітратів з овочів та фруктів необхідно близько 1-ї години витримати їх в холодній воді.
4. Очистіть шкурку. Цим ви видалите ті пестициди, які збираються біля поверхні плоду. Правда, при цьому віддаляється незначна частина цінних корисних речовин.
5. Будьте активні й наполегливі у своєму бажанні харчуватися екологічно чистими продуктами вирощеними власноруч.
6. Відмовтеся від покупок в магазинах, які не надають повної інформації про продукти харчування.