ГоловнаПро насПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїПослугиНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
Сьогодні
Чекаємо на Ваші роботи!!!
 Національний природний парк “Черемоський” інформує про те, що підходять до завершення наступні  конкурси:
- конкурс на кращу новорічну казку “Збережи життя ялинці” до 15 грудня 2018р.;
- конкурс дитячого малюнка “Ой, хто, хто Миколая любить” до 17 грудня 2018р.
  Переможці конкурсів будуть нагороджені цінними подарунками та грамотами. Чекаємо на Ваші роботи!
Вчора
11 грудня - Міжнародний день гір
11 грудня начальником відділу еколого-освітньої роботи та рекреації    Фрей Т. Ю. з учнями 5 класу Путильського ЗЗСО було проведено бесіду присвячену Міжнародному дню гір.
Вчора
Конкурс "Краща новорічна композиція".

НПП "Черемоський" доводить до Вашого відома про проведення конкурсу "Краща новорічна композиція".Переможці конкурсу будуть нагороджені цінними подарунками та грамотами.Бажаємо успіху всім учасникам!
Корисні посилання
« назад до переліку

29 листопада 2018
Мої домашні улюбенці
 
              Національний природний парк «Черемоський» є осередком формування екологічної свідомості підростаючого покоління Путильщини. Саме тому фахівцями відділу еколого-освітньої роботи та рекреації здійснюється активна пропагандистська, еколого-освітня та виховна діяльність у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах, наповнюючи виховний простір природоохоронним змістом.

При організації екоосвітньої роботи використовуються найрізноманітніші форми роботи - бесіди, заняття, уроки, акції, вікторини, екологічні тренінги, ігри, конкурси, мультимедійні презентації, еко-хвилинки, екологічні квести, відеоуроки, які проводяться на базі ЗЗСО та ЗДО Путильського району.

Тому, згідно з планом роботи, 28 листопада начальником відділу еколого-освітньої роботи та рекреації Фрей Т. Ю. з учнями 2-Б класу Путильського ЗЗСО проведено заняття “Мої домашні улюбленці” (До Дня домашніх тварин). Мета заняття - сформувати в учнів уявлення про різноманітність тварин; закріпити знання про значення тварин для людини; ознайомити школярів з життям та звичками собак, котів, декоративних птахів, риб, які найчастіше утримуються в домашніх умовах; виховувати відповідальність за тих тварин, життя яких залежить від уваги і догляду за ними з боку людини.

Під час заняття учні були уважними, кмітливими та допитливими. А основне те, що школярі усвідомили та засвоїли під час заходу, що  утримання домашніх тваринок - дуже відповідальна справа, адже про них потрібно постійно дбати: доглядати, годувати, виховувати.