ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїПослугиНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
Сьогодні
Бесіда “День кота в Європі”
15. 02. 2019 року т.в.о. начальника відділу еколого-освітньої роботи та рекреації Х. М. Маковійчук з учнями 5 класу Путильського ЗЗСО  провела бесіду на тему “День кота в Європі”.
Сьогодні
Колектив НПП "Черемоський" щиро вітає Вас зі Стрітенням Господнім
Сльозою скапують бурульки,
І снігові зникають кульки,
Від сонця, що радіє свято,
Рум’янцем бавиться завзято.
Ця зустріч - на людське спасіння,
З великого боговоління,
У день побаченої днини -
Єднання Бога і Людини.
Хай будуть відчуття погодні,
Огорнуть ласки нас Господні,
Щоб нам вдалося зрозуміти
Старі і нові заповіти...
А Стрітенська свіча палає,
Гріховність люду очищає.
13 лютого 2019
Запрошуємо ознайомитись із еколого-туристичними маршрутами на території НПП "Черемоський"
Працівниками відділу еколого-освітньої роботи та рекреації розроблено туристичний путівник “Стежками НПП “Черемоський”.  В путівнику надана інформація про туристичні маршрути, які пролягають через мальовничу територію НПП «Черемоський». Тут Ви знайдете дані про протяжність маршрутів, маркування на них, та опис цікавих об’єктів, та захоплюючі дух краєвиди.  
Корисні посилання
« назад до переліку

29 листопада 2018
Мої домашні улюбенці
 
              Національний природний парк «Черемоський» є осередком формування екологічної свідомості підростаючого покоління Путильщини. Саме тому фахівцями відділу еколого-освітньої роботи та рекреації здійснюється активна пропагандистська, еколого-освітня та виховна діяльність у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах, наповнюючи виховний простір природоохоронним змістом.

При організації екоосвітньої роботи використовуються найрізноманітніші форми роботи - бесіди, заняття, уроки, акції, вікторини, екологічні тренінги, ігри, конкурси, мультимедійні презентації, еко-хвилинки, екологічні квести, відеоуроки, які проводяться на базі ЗЗСО та ЗДО Путильського району.

Тому, згідно з планом роботи, 28 листопада начальником відділу еколого-освітньої роботи та рекреації Фрей Т. Ю. з учнями 2-Б класу Путильського ЗЗСО проведено заняття “Мої домашні улюбленці” (До Дня домашніх тварин). Мета заняття - сформувати в учнів уявлення про різноманітність тварин; закріпити знання про значення тварин для людини; ознайомити школярів з життям та звичками собак, котів, декоративних птахів, риб, які найчастіше утримуються в домашніх умовах; виховувати відповідальність за тих тварин, життя яких залежить від уваги і догляду за ними з боку людини.

Під час заняття учні були уважними, кмітливими та допитливими. А основне те, що школярі усвідомили та засвоїли під час заходу, що  утримання домашніх тваринок - дуже відповідальна справа, адже про них потрібно постійно дбати: доглядати, годувати, виховувати.