ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
19 квітня 2019
Колектив НПП "Черемоський" щиро вітає всіх з Вербною неділею!
Вітаємо вас зі святом Вербної неділі! Бажаємо, щоб у вашому житті завжди було присутнє світло і мудрість Бога — Творця і Спасителя світу! Нехай ваші душі кожну хвилину наповнюють доброта і увага до тих, хто поруч! Бажаємо, щоб Божа любов оселилася у ваших серцях і приносила рясні плоди розуміння, співчуття і допомоги іншим людям! Нехай Господь благословить вас на праведне і яскраве життя, служіння близьким!
17 квітня 2019
Мультимедійна презентація сторінками НПП "Черемоський"

17.04.2019 року провідним фахівцем з рекреації НПП «Черемоський» Маковійчук Х.М. на базі Путильської ЗЗСО I-III ступенів учням 7 класу було презентовано презентацію сторінками НПП «Черемоський» до міжнародної екологічної акції «Марш парків».

17 квітня 2019
Марш парків - збережемо рослинний і тваринний світ!
Цьогоріч не є виключенням і з 18 по 22 квітня в усьому світі відзначають — Марш парків. Взагалі, заходи свята дуже різноманітні, це можуть бути різні -  конкурси, семінари,  круглі столи, збір сміття, посадка дерев, розчищення джерел тощо.
Корисні посилання
« назад до переліку

29 листопада 2018
Мої домашні улюбенці
 
              Національний природний парк «Черемоський» є осередком формування екологічної свідомості підростаючого покоління Путильщини. Саме тому фахівцями відділу еколого-освітньої роботи та рекреації здійснюється активна пропагандистська, еколого-освітня та виховна діяльність у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах, наповнюючи виховний простір природоохоронним змістом.

При організації екоосвітньої роботи використовуються найрізноманітніші форми роботи - бесіди, заняття, уроки, акції, вікторини, екологічні тренінги, ігри, конкурси, мультимедійні презентації, еко-хвилинки, екологічні квести, відеоуроки, які проводяться на базі ЗЗСО та ЗДО Путильського району.

Тому, згідно з планом роботи, 28 листопада начальником відділу еколого-освітньої роботи та рекреації Фрей Т. Ю. з учнями 2-Б класу Путильського ЗЗСО проведено заняття “Мої домашні улюбленці” (До Дня домашніх тварин). Мета заняття - сформувати в учнів уявлення про різноманітність тварин; закріпити знання про значення тварин для людини; ознайомити школярів з життям та звичками собак, котів, декоративних птахів, риб, які найчастіше утримуються в домашніх умовах; виховувати відповідальність за тих тварин, життя яких залежить від уваги і догляду за ними з боку людини.

Під час заняття учні були уважними, кмітливими та допитливими. А основне те, що школярі усвідомили та засвоїли під час заходу, що  утримання домашніх тваринок - дуже відповідальна справа, адже про них потрібно постійно дбати: доглядати, годувати, виховувати.