ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїПослугиНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
Сьогодні
Бесіда “День кота в Європі”
15. 02. 2019 року т.в.о. начальника відділу еколого-освітньої роботи та рекреації Х. М. Маковійчук з учнями 5 класу Путильського ЗЗСО  провела бесіду на тему “День кота в Європі”.
Сьогодні
Колектив НПП "Черемоський" щиро вітає Вас зі Стрітенням Господнім
Сльозою скапують бурульки,
І снігові зникають кульки,
Від сонця, що радіє свято,
Рум’янцем бавиться завзято.
Ця зустріч - на людське спасіння,
З великого боговоління,
У день побаченої днини -
Єднання Бога і Людини.
Хай будуть відчуття погодні,
Огорнуть ласки нас Господні,
Щоб нам вдалося зрозуміти
Старі і нові заповіти...
А Стрітенська свіча палає,
Гріховність люду очищає.
13 лютого 2019
Запрошуємо ознайомитись із еколого-туристичними маршрутами на території НПП "Черемоський"
Працівниками відділу еколого-освітньої роботи та рекреації розроблено туристичний путівник “Стежками НПП “Черемоський”.  В путівнику надана інформація про туристичні маршрути, які пролягають через мальовничу територію НПП «Черемоський». Тут Ви знайдете дані про протяжність маршрутів, маркування на них, та опис цікавих об’єктів, та захоплюючі дух краєвиди.  
Корисні посилання
« назад до переліку

26 листопада 2018
НПП "Черемоський" відзначив 7-му річницю функціонування
 

24 листопада дружнім колективом НПП ”Черемоський” відбулося святкування 7-ї річниці діяльності національного природного парку ”Черемоський”.

Поважними гостями свята були представники НПП “Верховинський” – Нечай М.М., Недоходюк С.В., НПП “Гуцульщина” – Стефурак Ю.П., які висловили щирі слова привітання дирекції та колективу НПП “Черемоський”, вручивши оригінальні подарунки.

Приємні слова та вітання прозвучали від в.о. директора НПП «Черемоський» Мельника В.І., який побажав для свого колективу здоров’я, щастя, добробуту, миру, наснаги та віри у світле майбутнє щодо збереження цінних, незайманих куточків природи для прийдешніх поколінь. З нагоди свята Мельник В.І. нагородив працівників НПП «Черемоський» грамотами за сумлінну працю, добросовісне відношення до виконання своїх службових обов’язків та з нагоди 7-ї річниці діяльності національного природного парку ”Черемоський”.

Від імені колективу голова профспілкової організації Кіцул Є.Р. вручив в.о. директора створений власноручно колаж та “Подяку” за професіоналізм, креативність та злагодженість в організації роботи колективу; за вміння, старання організувати відпочинок, створюючи незвичайне, феєричне свято.

Всі дружньо долучились до привітань, побажавши міцного здоров’я, нових звершень і досягнень, чудового настрою і здійснення всіх планів і задумів на прекрасне майбутнє.