ГоловнаПро насПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїПослугиНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
Сьогодні
Чекаємо на Ваші роботи!!!
 Національний природний парк “Черемоський” інформує про те, що підходять до завершення наступні  конкурси:
- конкурс на кращу новорічну казку “Збережи життя ялинці” до 15 грудня 2018р.;
- конкурс дитячого малюнка “Ой, хто, хто Миколая любить” до 17 грудня 2018р.
  Переможці конкурсів будуть нагороджені цінними подарунками та грамотами. Чекаємо на Ваші роботи!
Вчора
11 грудня - Міжнародний день гір
11 грудня начальником відділу еколого-освітньої роботи та рекреації    Фрей Т. Ю. з учнями 5 класу Путильського ЗЗСО було проведено бесіду присвячену Міжнародному дню гір.
Вчора
Конкурс "Краща новорічна композиція".

НПП "Черемоський" доводить до Вашого відома про проведення конкурсу "Краща новорічна композиція".Переможці конкурсу будуть нагороджені цінними подарунками та грамотами.Бажаємо успіху всім учасникам!
Корисні посилання
« назад до переліку

26 листопада 2018
НПП "Черемоський" відзначив 7-му річницю функціонування
 

24 листопада дружнім колективом НПП ”Черемоський” відбулося святкування 7-ї річниці діяльності національного природного парку ”Черемоський”.

Поважними гостями свята були представники НПП “Верховинський” – Нечай М.М., Недоходюк С.В., НПП “Гуцульщина” – Стефурак Ю.П., які висловили щирі слова привітання дирекції та колективу НПП “Черемоський”, вручивши оригінальні подарунки.

Приємні слова та вітання прозвучали від в.о. директора НПП «Черемоський» Мельника В.І., який побажав для свого колективу здоров’я, щастя, добробуту, миру, наснаги та віри у світле майбутнє щодо збереження цінних, незайманих куточків природи для прийдешніх поколінь. З нагоди свята Мельник В.І. нагородив працівників НПП «Черемоський» грамотами за сумлінну працю, добросовісне відношення до виконання своїх службових обов’язків та з нагоди 7-ї річниці діяльності національного природного парку ”Черемоський”.

Від імені колективу голова профспілкової організації Кіцул Є.Р. вручив в.о. директора створений власноручно колаж та “Подяку” за професіоналізм, креативність та злагодженість в організації роботи колективу; за вміння, старання організувати відпочинок, створюючи незвичайне, феєричне свято.

Всі дружньо долучились до привітань, побажавши міцного здоров’я, нових звершень і досягнень, чудового настрою і здійснення всіх планів і задумів на прекрасне майбутнє.