ГоловнаПро насПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїПослугиНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
15 листопада 2018
“Геть паління! Ми здорове покоління”
15 листопада 2018 р. начальником відділу еколого-освітньої роботи та рекреації Фрей Т. Ю.  на базі Дихтинецького ЗЗСО з учнями 9-10 класів було проведено бесіду та  продемонстровано мультимедійну презентацію  на тему: “Геть паління! Ми здорове покоління”(до Міжнародного дня відмови від паління).  
14 листопада 2018
"Збережи життя ялинці"

 Про проведення конкурсу на кращу новорічну казку

14 листопада 2018
Оголошення!
Вітаємо Вас! Наш сайт НПП «Черемоський» став ще зручніший,тепер він обладнаний мобільною версією під пристрій користувача.
Корисні посилання
« назад до переліку

06 листопада 2018
Бесіда «Міжнародний день резерватів»
 
05.11.2018р провідним фахівцем з рекреації НПП “Черемоський” Волощуком В. В. на базі Путильської ЗЗСО з учнями 6 класу було проведено заняття (до Міжнародного дня резерватів). Метою заходу було ознайомити учнів з продо-заповыдним фондом нашої місцевості, пояснити їхнє функціонування і методи збереження “дикої” природи. На занятті з учнями було проведено бесіду, під час якої було обговорено пориродні особливості національного парку «Черемоський». На закріплення матеріалу з школярами було проведено опитування (еко-тести) щодо підсумків бесіди. Діти уважно слухали і активно брали участь на уроці. Заняття пройшло успішно, всі школярі були задоволені та дізналися під час проведення заходу багато корисного й цікавого про природо-заповідний фонд рідного краю.