ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
19 квітня 2019
Колектив НПП "Черемоський" щиро вітає всіх з Вербною неділею!
Вітаємо вас зі святом Вербної неділі! Бажаємо, щоб у вашому житті завжди було присутнє світло і мудрість Бога — Творця і Спасителя світу! Нехай ваші душі кожну хвилину наповнюють доброта і увага до тих, хто поруч! Бажаємо, щоб Божа любов оселилася у ваших серцях і приносила рясні плоди розуміння, співчуття і допомоги іншим людям! Нехай Господь благословить вас на праведне і яскраве життя, служіння близьким!
17 квітня 2019
Мультимедійна презентація сторінками НПП "Черемоський"

17.04.2019 року провідним фахівцем з рекреації НПП «Черемоський» Маковійчук Х.М. на базі Путильської ЗЗСО I-III ступенів учням 7 класу було презентовано презентацію сторінками НПП «Черемоський» до міжнародної екологічної акції «Марш парків».

17 квітня 2019
Марш парків - збережемо рослинний і тваринний світ!
Цьогоріч не є виключенням і з 18 по 22 квітня в усьому світі відзначають — Марш парків. Взагалі, заходи свята дуже різноманітні, це можуть бути різні -  конкурси, семінари,  круглі столи, збір сміття, посадка дерев, розчищення джерел тощо.
Корисні посилання
« назад до переліку

06 листопада 2018
Бесіда «Міжнародний день резерватів»
 
05.11.2018р провідним фахівцем з рекреації НПП “Черемоський” Волощуком В. В. на базі Путильської ЗЗСО з учнями 6 класу було проведено заняття (до Міжнародного дня резерватів). Метою заходу було ознайомити учнів з продо-заповыдним фондом нашої місцевості, пояснити їхнє функціонування і методи збереження “дикої” природи. На занятті з учнями було проведено бесіду, під час якої було обговорено пориродні особливості національного парку «Черемоський». На закріплення матеріалу з школярами було проведено опитування (еко-тести) щодо підсумків бесіди. Діти уважно слухали і активно брали участь на уроці. Заняття пройшло успішно, всі школярі були задоволені та дізналися під час проведення заходу багато корисного й цікавого про природо-заповідний фонд рідного краю.