ГоловнаПро насПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїПослугиНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
15 листопада 2018
“Геть паління! Ми здорове покоління”
15 листопада 2018 р. начальником відділу еколого-освітньої роботи та рекреації Фрей Т. Ю.  на базі Дихтинецького ЗЗСО з учнями 9-10 класів було проведено бесіду та  продемонстровано мультимедійну презентацію  на тему: “Геть паління! Ми здорове покоління”(до Міжнародного дня відмови від паління).  
14 листопада 2018
"Збережи життя ялинці"

 Про проведення конкурсу на кращу новорічну казку

14 листопада 2018
Оголошення!
Вітаємо Вас! Наш сайт НПП «Черемоський» став ще зручніший,тепер він обладнаний мобільною версією під пристрій користувача.
Корисні посилання
« назад до переліку

06 листопада 2018
Акція по збору батарейок
 
 

Національний природний парк «Черемоський» оголошує про початок акції по збору батарейок. Важливо пам’ятати, що одна батарейка забруднює шкідливими компонентами їжака, 2 дерева, 8 відер води і 20 кв. м ґрунту. Викинута у відро для сміття батарейка потрапляє на звалище, де під дією факторів навколишнього середовища починає розкладатись, виділяючи при цьому діоксини (їх дія в 67 000 разів сильніше ціаніду), важкі метали (свинець, нікель, мідь, цинк, кадмій, ртуть тощо). Навіть мінімальні дози цих отруйних сполук в організмі людини викликають онкологічні захворювання, порушують репродуктивне здоров’я, знижують імунітет та уповільнюють розвиток дітей. Разом з димом та дощовою водою діоксини та важкі метали через ґрунт, воду і рослини потрапляють по харчовому ланцюжку до нас на стіл з їжею та водою. Тому організатори акції закликають всіх не бути байдужими до нашого майбутнього, відкладаючи на завтра те, що можна зробити вже сьогодні. Пункт збору відпрацьованих батарейок знаходиться у відділі еколого-освітньої роботи та рекреації національного природного парку «Черемоський». Пропонуємо долучитись до акції школам, садочкам, організаціям, всім небайдужим громадянам. Відділ еколого-освітньої роботи та рекреації НПП «Черемоський»