ГоловнаПро насПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїПослугиНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
15 листопада 2018
“Геть паління! Ми здорове покоління”
15 листопада 2018 р. начальником відділу еколого-освітньої роботи та рекреації Фрей Т. Ю.  на базі Дихтинецького ЗЗСО з учнями 9-10 класів було проведено бесіду та  продемонстровано мультимедійну презентацію  на тему: “Геть паління! Ми здорове покоління”(до Міжнародного дня відмови від паління).  
14 листопада 2018
"Збережи життя ялинці"

 Про проведення конкурсу на кращу новорічну казку

14 листопада 2018
Оголошення!
Вітаємо Вас! Наш сайт НПП «Черемоський» став ще зручніший,тепер він обладнаний мобільною версією під пристрій користувача.
Корисні посилання
« назад до переліку

24 жовтня 2018
Участь в Міжнародній науково-практичній конференції
 

на фото зліва на право : народний депутат ВР України - Рибак І. П.,  в.о. директора НПП “Черемоський” - Мельник В. І., народний депутат ВР України - Княжицький М.Л., директор Департаменту екомережі та природно-заповідного фонду - Клід В.В.,

 

 Національний природний парк “Черемоський” в особі в.о. директора Мельника Василя Івановича взяв участь в Міжнародній науково-практичній конференції з нагоди 50-річчя організації Карпатського біосферного заповідника, яка відбувалася 22-25 жовтня в м. Рахів за сприяння Міністерства екології та природних ресурсів України.

 Також Василь Іванович взяв участь в робочій зустрічі щодо підготовки проектів регіонального розвитку, які будуть фінансуватися за рахунок секторальної підтримки ЄС, яка відбулася в м. Львів. Під час зустрічі обговорювалися проблеми збереження гірських екосистем та сталого використання біологічних ресурсів Карпат.

За особливого сприяння, підтримки і співпраці з народним депутатом України Рибаком Іваном Петровичем, НПП “Черемоський” ввійшов в реалізацію проектів у природно-заповідних територіях – кейс проекту транскордонної співпраці “РовеЛове Розточчя — разом не зважаючи на кордони”, а також в проект розвитку активного туризму в природно-заповідних територіях Карпат, проекти “Дунайсько-Карпатської програми в Україні” і “Базове дослідження щодо великих хижаків в Європі” (вовка, ведмедя, рисі).