ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
19 квітня 2019
Колектив НПП "Черемоський" щиро вітає всіх з Вербною неділею!
Вітаємо вас зі святом Вербної неділі! Бажаємо, щоб у вашому житті завжди було присутнє світло і мудрість Бога — Творця і Спасителя світу! Нехай ваші душі кожну хвилину наповнюють доброта і увага до тих, хто поруч! Бажаємо, щоб Божа любов оселилася у ваших серцях і приносила рясні плоди розуміння, співчуття і допомоги іншим людям! Нехай Господь благословить вас на праведне і яскраве життя, служіння близьким!
17 квітня 2019
Мультимедійна презентація сторінками НПП "Черемоський"

17.04.2019 року провідним фахівцем з рекреації НПП «Черемоський» Маковійчук Х.М. на базі Путильської ЗЗСО I-III ступенів учням 7 класу було презентовано презентацію сторінками НПП «Черемоський» до міжнародної екологічної акції «Марш парків».

17 квітня 2019
Марш парків - збережемо рослинний і тваринний світ!
Цьогоріч не є виключенням і з 18 по 22 квітня в усьому світі відзначають — Марш парків. Взагалі, заходи свята дуже різноманітні, це можуть бути різні -  конкурси, семінари,  круглі столи, збір сміття, посадка дерев, розчищення джерел тощо.
Корисні посилання
« назад до переліку

24 жовтня 2018
Участь в Міжнародній науково-практичній конференції
 

на фото зліва на право : народний депутат ВР України - Рибак І. П.,  в.о. директора НПП “Черемоський” - Мельник В. І., народний депутат ВР України - Княжицький М.Л., директор Департаменту екомережі та природно-заповідного фонду - Клід В.В.,

 

 Національний природний парк “Черемоський” в особі в.о. директора Мельника Василя Івановича взяв участь в Міжнародній науково-практичній конференції з нагоди 50-річчя організації Карпатського біосферного заповідника, яка відбувалася 22-25 жовтня в м. Рахів за сприяння Міністерства екології та природних ресурсів України.

 Також Василь Іванович взяв участь в робочій зустрічі щодо підготовки проектів регіонального розвитку, які будуть фінансуватися за рахунок секторальної підтримки ЄС, яка відбулася в м. Львів. Під час зустрічі обговорювалися проблеми збереження гірських екосистем та сталого використання біологічних ресурсів Карпат.

За особливого сприяння, підтримки і співпраці з народним депутатом України Рибаком Іваном Петровичем, НПП “Черемоський” ввійшов в реалізацію проектів у природно-заповідних територіях – кейс проекту транскордонної співпраці “РовеЛове Розточчя — разом не зважаючи на кордони”, а також в проект розвитку активного туризму в природно-заповідних територіях Карпат, проекти “Дунайсько-Карпатської програми в Україні” і “Базове дослідження щодо великих хижаків в Європі” (вовка, ведмедя, рисі).