ГоловнаПро насПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїПослугиНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
15 листопада 2018
“Геть паління! Ми здорове покоління”
15 листопада 2018 р. начальником відділу еколого-освітньої роботи та рекреації Фрей Т. Ю.  на базі Дихтинецького ЗЗСО з учнями 9-10 класів було проведено бесіду та  продемонстровано мультимедійну презентацію  на тему: “Геть паління! Ми здорове покоління”(до Міжнародного дня відмови від паління).  
14 листопада 2018
"Збережи життя ялинці"

 Про проведення конкурсу на кращу новорічну казку

14 листопада 2018
Оголошення!
Вітаємо Вас! Наш сайт НПП «Черемоський» став ще зручніший,тепер він обладнаний мобільною версією під пристрій користувача.
Корисні посилання
« назад до переліку

22 жовтня 2018
Бесіда «Твоє здоров'я в твоїх руках»
 

На протязі минулого тижня до Всесвітнього дня миття рук та здорового харчування фахівцями  відділу еколого-освітньої роботи та рекреації НПП “Черемоський” з вихованцями  ЗДО Путильського району було проведено бесіди  на тему «Твоє здоров'я в твоїх руках», щодо гігієни на здорового харчування. Діток ознайомили зі складовими компонентами їжі, з поняттям про корисну їжу і її позитивний вплив на збереження і зміцнення здоров’я дорослих і дітей, з основами культури харчування, з традиціями харчування. В дітей виховали інтерес до традиційного харчування українців та прагнення вживати національні страви як засіб збереження і зміцнення здоров’я.
 В підростаючого покоління розвивали гнучке самостійне мислення,  виховували естетичний смак, дбайливе ставлення до здоров’я. Також дошкільнята дізналися багато нового про поняття «гігієна». Познайомися з однією з основних вимог гігієни – чистотою; Дізнались, що чистота – це основа формування, збереження та зміцнення здоров‘я.  Фахівці    НПП “Черемоський” переконали діток у необхідності виконувати вимоги особистої гігієни; розвивати знання елементарних правил гігієни, вміння робити власні висновки, узагальнення; виховувати санітарно-гігієнічні навички.