ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
19 квітня 2019
Колектив НПП "Черемоський" щиро вітає всіх з Вербною неділею!
Вітаємо вас зі святом Вербної неділі! Бажаємо, щоб у вашому житті завжди було присутнє світло і мудрість Бога — Творця і Спасителя світу! Нехай ваші душі кожну хвилину наповнюють доброта і увага до тих, хто поруч! Бажаємо, щоб Божа любов оселилася у ваших серцях і приносила рясні плоди розуміння, співчуття і допомоги іншим людям! Нехай Господь благословить вас на праведне і яскраве життя, служіння близьким!
17 квітня 2019
Мультимедійна презентація сторінками НПП "Черемоський"

17.04.2019 року провідним фахівцем з рекреації НПП «Черемоський» Маковійчук Х.М. на базі Путильської ЗЗСО I-III ступенів учням 7 класу було презентовано презентацію сторінками НПП «Черемоський» до міжнародної екологічної акції «Марш парків».

17 квітня 2019
Марш парків - збережемо рослинний і тваринний світ!
Цьогоріч не є виключенням і з 18 по 22 квітня в усьому світі відзначають — Марш парків. Взагалі, заходи свята дуже різноманітні, це можуть бути різні -  конкурси, семінари,  круглі столи, збір сміття, посадка дерев, розчищення джерел тощо.
Корисні посилання
« назад до переліку

22 жовтня 2018
Бесіда «Твоє здоров'я в твоїх руках»
 

На протязі минулого тижня до Всесвітнього дня миття рук та здорового харчування фахівцями  відділу еколого-освітньої роботи та рекреації НПП “Черемоський” з вихованцями  ЗДО Путильського району було проведено бесіди  на тему «Твоє здоров'я в твоїх руках», щодо гігієни на здорового харчування. Діток ознайомили зі складовими компонентами їжі, з поняттям про корисну їжу і її позитивний вплив на збереження і зміцнення здоров’я дорослих і дітей, з основами культури харчування, з традиціями харчування. В дітей виховали інтерес до традиційного харчування українців та прагнення вживати національні страви як засіб збереження і зміцнення здоров’я.
 В підростаючого покоління розвивали гнучке самостійне мислення,  виховували естетичний смак, дбайливе ставлення до здоров’я. Також дошкільнята дізналися багато нового про поняття «гігієна». Познайомися з однією з основних вимог гігієни – чистотою; Дізнались, що чистота – це основа формування, збереження та зміцнення здоров‘я.  Фахівці    НПП “Черемоський” переконали діток у необхідності виконувати вимоги особистої гігієни; розвивати знання елементарних правил гігієни, вміння робити власні висновки, узагальнення; виховувати санітарно-гігієнічні навички.