ГоловнаПро насПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїПослугиНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
15 листопада 2018
“Геть паління! Ми здорове покоління”
15 листопада 2018 р. начальником відділу еколого-освітньої роботи та рекреації Фрей Т. Ю.  на базі Дихтинецького ЗЗСО з учнями 9-10 класів було проведено бесіду та  продемонстровано мультимедійну презентацію  на тему: “Геть паління! Ми здорове покоління”(до Міжнародного дня відмови від паління).  
14 листопада 2018
"Збережи життя ялинці"

 Про проведення конкурсу на кращу новорічну казку

14 листопада 2018
Оголошення!
Вітаємо Вас! Наш сайт НПП «Черемоський» став ще зручніший,тепер він обладнаний мобільною версією під пристрій користувача.
Корисні посилання
« назад до переліку

22 жовтня 2018
Примножуй, знай оберігай - ліси і кожне джерело Карпат!
 

Заступником директора з наукової роботи – начальником науково-дослідного відділу НПП «Черемоський»  Томнюк О.П. на базі Дихтинецької ЗОШ І-ІІІ ст. з вихованцями гуртка «Людина і довкілля» Путильського центру дитячої та юнацької творчості (учні 5-7кл.) проведено свято-акцію  - FSC-п'ятниця, приурочене до щорічного свята дня лісу та  захід – «Збережімо водойми рідного краю чистими».
 Метою проведених заходів було прищепити молодому підростаючому поколінню любов до кожного деревця, кожного джерела; сформувати світогляд дитини щодо відповідального ставлення до лісу і водойм; набути навиків примноження лісових багатств нашого Карпатського краю та підтримувати в чистоті прибережні зони річок рідного краю.
З школярами проведено семінар на тему: "Примножуй, знай, оберігай - ліси і кожне джерело Карпат!"
Представлено наступні презентації – "Природоно-заповідні території лісового фонду НПП «Черемоський» та "Збереження і відтворення лісових та водних ресурсів в межах Путильського району".
Для учнів проведено екскурсію на природу під девізом - Чистий ліс – чисте повітря! Чиста вода – запорука здоров’я! Під час екскурсії  з учнями проведено бесіди про прирічкову зональну рослинність, про видову різноманітність лісових культур прирічкової зони Карпатського регіону та лісова рослинність – захист для річок. Спільними зусиллями здійснено прибирання прирічкової зони р. Путилка. Опісля проведено веселі дитячі конкурси на природі з дотриманням правил безпеки та екології довкілля. Юні природолюбителі свого краю з великим задоволенням та цікавістю слухали розповідь Томнюк О.П., розглядали та коментували представлені в презентаціях матеріали, брали участь  в конкурсах на екологічну тематику та здійснили вагомий внесок у підтриманні екологічної рівноваги в навколишньому середовищі.