ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
19 квітня 2019
Колектив НПП "Черемоський" щиро вітає всіх з Вербною неділею!
Вітаємо вас зі святом Вербної неділі! Бажаємо, щоб у вашому житті завжди було присутнє світло і мудрість Бога — Творця і Спасителя світу! Нехай ваші душі кожну хвилину наповнюють доброта і увага до тих, хто поруч! Бажаємо, щоб Божа любов оселилася у ваших серцях і приносила рясні плоди розуміння, співчуття і допомоги іншим людям! Нехай Господь благословить вас на праведне і яскраве життя, служіння близьким!
17 квітня 2019
Мультимедійна презентація сторінками НПП "Черемоський"

17.04.2019 року провідним фахівцем з рекреації НПП «Черемоський» Маковійчук Х.М. на базі Путильської ЗЗСО I-III ступенів учням 7 класу було презентовано презентацію сторінками НПП «Черемоський» до міжнародної екологічної акції «Марш парків».

17 квітня 2019
Марш парків - збережемо рослинний і тваринний світ!
Цьогоріч не є виключенням і з 18 по 22 квітня в усьому світі відзначають — Марш парків. Взагалі, заходи свята дуже різноманітні, це можуть бути різні -  конкурси, семінари,  круглі столи, збір сміття, посадка дерев, розчищення джерел тощо.
Корисні посилання
« назад до переліку

22 жовтня 2018
Примножуй, знай оберігай - ліси і кожне джерело Карпат!
 

Заступником директора з наукової роботи – начальником науково-дослідного відділу НПП «Черемоський»  Томнюк О.П. на базі Дихтинецької ЗОШ І-ІІІ ст. з вихованцями гуртка «Людина і довкілля» Путильського центру дитячої та юнацької творчості (учні 5-7кл.) проведено свято-акцію  - FSC-п'ятниця, приурочене до щорічного свята дня лісу та  захід – «Збережімо водойми рідного краю чистими».
 Метою проведених заходів було прищепити молодому підростаючому поколінню любов до кожного деревця, кожного джерела; сформувати світогляд дитини щодо відповідального ставлення до лісу і водойм; набути навиків примноження лісових багатств нашого Карпатського краю та підтримувати в чистоті прибережні зони річок рідного краю.
З школярами проведено семінар на тему: "Примножуй, знай, оберігай - ліси і кожне джерело Карпат!"
Представлено наступні презентації – "Природоно-заповідні території лісового фонду НПП «Черемоський» та "Збереження і відтворення лісових та водних ресурсів в межах Путильського району".
Для учнів проведено екскурсію на природу під девізом - Чистий ліс – чисте повітря! Чиста вода – запорука здоров’я! Під час екскурсії  з учнями проведено бесіди про прирічкову зональну рослинність, про видову різноманітність лісових культур прирічкової зони Карпатського регіону та лісова рослинність – захист для річок. Спільними зусиллями здійснено прибирання прирічкової зони р. Путилка. Опісля проведено веселі дитячі конкурси на природі з дотриманням правил безпеки та екології довкілля. Юні природолюбителі свого краю з великим задоволенням та цікавістю слухали розповідь Томнюк О.П., розглядали та коментували представлені в презентаціях матеріали, брали участь  в конкурсах на екологічну тематику та здійснили вагомий внесок у підтриманні екологічної рівноваги в навколишньому середовищі.