ГоловнаПро насПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїПослугиНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
15 листопада 2018
“Геть паління! Ми здорове покоління”
15 листопада 2018 р. начальником відділу еколого-освітньої роботи та рекреації Фрей Т. Ю.  на базі Дихтинецького ЗЗСО з учнями 9-10 класів було проведено бесіду та  продемонстровано мультимедійну презентацію  на тему: “Геть паління! Ми здорове покоління”(до Міжнародного дня відмови від паління).  
14 листопада 2018
"Збережи життя ялинці"

 Про проведення конкурсу на кращу новорічну казку

14 листопада 2018
Оголошення!
Вітаємо Вас! Наш сайт НПП «Черемоський» став ще зручніший,тепер він обладнаний мобільною версією під пристрій користувача.
Корисні посилання
« назад до переліку

10 жовтня 2018
Заняття “Папір - наше багатство”
 

9 жовтня 2018 року начальником відділу еколого-освітньої роботи та рекреації НПП “Черемоський” Фрей Т. Ю. та провідним фахівцем з рекреації Волощуком В. В. на базі Киселицького ЗДО було проведено заняття “Папір - наше багатство” (до Міжнародного дня без паперу). Метою заняття було виховання емоційно-позитивного ставлення до об’єктів природи; показати значення дерев у житті людини і тварин; сформувати уявлення про різноманітність паперу, закріпити знання про деякі його властивості. Під час  заходу працівник парку Волощук В. В. розповів діткам казку “Паперовий багач” з елементами техніки орігамі. Діткам дуже сподобалися паперові фігури,які були продемонстровані. 
 Під час  заняття діти активно відповідали на питання та брали участь в експериментах з папером. По закінченні бесіди дошкільнята  зрозуміли, що даремно використовувати чистий папір шкідливо для довкілля.