ГоловнаПро насПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїПослугиНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
Сьогодні
Чекаємо на Ваші роботи!!!
 Національний природний парк “Черемоський” інформує про те, що підходять до завершення наступні  конкурси:
- конкурс на кращу новорічну казку “Збережи життя ялинці” до 15 грудня 2018р.;
- конкурс дитячого малюнка “Ой, хто, хто Миколая любить” до 17 грудня 2018р.
  Переможці конкурсів будуть нагороджені цінними подарунками та грамотами. Чекаємо на Ваші роботи!
Вчора
11 грудня - Міжнародний день гір
11 грудня начальником відділу еколого-освітньої роботи та рекреації    Фрей Т. Ю. з учнями 5 класу Путильського ЗЗСО було проведено бесіду присвячену Міжнародному дню гір.
Вчора
Конкурс "Краща новорічна композиція".

НПП "Черемоський" доводить до Вашого відома про проведення конкурсу "Краща новорічна композиція".Переможці конкурсу будуть нагороджені цінними подарунками та грамотами.Бажаємо успіху всім учасникам!
Корисні посилання
« назад до переліку

10 жовтня 2018
Заняття “Папір - наше багатство”
 

9 жовтня 2018 року начальником відділу еколого-освітньої роботи та рекреації НПП “Черемоський” Фрей Т. Ю. та провідним фахівцем з рекреації Волощуком В. В. на базі Киселицького ЗДО було проведено заняття “Папір - наше багатство” (до Міжнародного дня без паперу). Метою заняття було виховання емоційно-позитивного ставлення до об’єктів природи; показати значення дерев у житті людини і тварин; сформувати уявлення про різноманітність паперу, закріпити знання про деякі його властивості. Під час  заходу працівник парку Волощук В. В. розповів діткам казку “Паперовий багач” з елементами техніки орігамі. Діткам дуже сподобалися паперові фігури,які були продемонстровані. 
 Під час  заняття діти активно відповідали на питання та брали участь в експериментах з папером. По закінченні бесіди дошкільнята  зрозуміли, що даремно використовувати чистий папір шкідливо для довкілля.