ГоловнаПро насПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїПослугиНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
15 листопада 2018
“Геть паління! Ми здорове покоління”
15 листопада 2018 р. начальником відділу еколого-освітньої роботи та рекреації Фрей Т. Ю.  на базі Дихтинецького ЗЗСО з учнями 9-10 класів було проведено бесіду та  продемонстровано мультимедійну презентацію  на тему: “Геть паління! Ми здорове покоління”(до Міжнародного дня відмови від паління).  
14 листопада 2018
"Збережи життя ялинці"

 Про проведення конкурсу на кращу новорічну казку

14 листопада 2018
Оголошення!
Вітаємо Вас! Наш сайт НПП «Черемоський» став ще зручніший,тепер він обладнаний мобільною версією під пристрій користувача.
Корисні посилання
« назад до переліку

09 жовтня 2018
Заняття “Природні стихійні лиха”
 

08.10.2018р провідним фахівцем з рекреації НПП “Черемоський” Торак Х. М.  на базі Путильської ЗЗСО з учнями 6-А класу було проведено заняття на тему “Природні стихійні лиха” (до Міжнародного дня із зменшення небезпеки стихійних лих). Метою заходу було ознайомити учнів з найбільш характерними для нашої місцевості надзвичайними ситуаціями: пояснити порядок і способи оповіщення населення і дати уявлення про можливі наслідки аварій та катастроф. На занятті з учнями було проведено бесіду під час якої було обговорено стихійні лиха, які можуть виникати у нашій місцевості, причини їх виникнення та способи уникнення. А на закріплення матеріалу з школярами було проведено вікторину. В цілому заняття пройшло успішно, всі школярі залишилися задоволені та дізналися багато корисного й цікавого під час проведеного заходу.