ГоловнаПро насПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїПослугиНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
Сьогодні
Чекаємо на Ваші роботи!!!
 Національний природний парк “Черемоський” інформує про те, що підходять до завершення наступні  конкурси:
- конкурс на кращу новорічну казку “Збережи життя ялинці” до 15 грудня 2018р.;
- конкурс дитячого малюнка “Ой, хто, хто Миколая любить” до 17 грудня 2018р.
  Переможці конкурсів будуть нагороджені цінними подарунками та грамотами. Чекаємо на Ваші роботи!
Вчора
11 грудня - Міжнародний день гір
11 грудня начальником відділу еколого-освітньої роботи та рекреації    Фрей Т. Ю. з учнями 5 класу Путильського ЗЗСО було проведено бесіду присвячену Міжнародному дню гір.
Вчора
Конкурс "Краща новорічна композиція".

НПП "Черемоський" доводить до Вашого відома про проведення конкурсу "Краща новорічна композиція".Переможці конкурсу будуть нагороджені цінними подарунками та грамотами.Бажаємо успіху всім учасникам!
Корисні посилання
« назад до переліку

05 жовтня 2018
Семінар-нарада: "Соціальне партнерство. Ведення колективних переговорів та укладання Галузевої угоди на засадах відповідального співробітництва"
 
Наприкінці вересня в НПП «Вижницький», з’їхалися на профспілкове навчання представники національних природних парків з усієї України. У семінарі-нараді за темою «Соціальне партнерство. Ведення колективних переговорів та укладання Галузевої угоди на засадах відповідального співробітництва», який організувала і провела Атомпрофспілка України, голова ППО НПП «Черемоський» Кіцул Є.Р.  Основною метою семінару була підготовка проекту Галузевої угоди між Міністерством екології та природних ресурсів України і Професійною спілкою працівників атомної енергетики та промисловості України на 2019–2020 роки, До Берегомета були відряджені відповідальні посадовці міністерства, члени робочої комісії на чолі з її керівником заступником директора департаменту — начальником відділу організації діяльності та управління установами природно-заповідного фонду департаменту екомережі та природно-заповідного фонду Сергієм Матвєєвим. Налаштовуючи колег на плідну роботу, Голова Атомпрофспілки Валерій Матов у своєму привітальному слові висловив упевненість, що до кінця поточного року «ми повинні напрацювати документ, який би мав статус нашої внутрішньої трудової конституції», тим самим підкресливши важливість Галузевої угоди для соціальних партнерів. Робота семінару дійсно була плідною, чітко спланованою і конструктивною. В проект галузевої угоди враховані пропозиції і зауваження голови первинної профспілкової організації НПП «Черемоський» Кіцул Є.Р.
(за матеріалами газети «Атомник України»)