ГоловнаПро насПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїПослугиНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
Вчора
Чекаємо на Ваші роботи!!!
 Національний природний парк “Черемоський” інформує про те, що підходять до завершення наступні  конкурси:
- конкурс на кращу новорічну казку “Збережи життя ялинці” до 15 грудня 2018р.;
- конкурс дитячого малюнка “Ой, хто, хто Миколая любить” до 17 грудня 2018р.
  Переможці конкурсів будуть нагороджені цінними подарунками та грамотами. Чекаємо на Ваші роботи!
11 грудня 2018
11 грудня - Міжнародний день гір
11 грудня начальником відділу еколого-освітньої роботи та рекреації    Фрей Т. Ю. з учнями 5 класу Путильського ЗЗСО було проведено бесіду присвячену Міжнародному дню гір.
11 грудня 2018
Конкурс "Краща новорічна композиція".

НПП "Черемоський" доводить до Вашого відома про проведення конкурсу "Краща новорічна композиція".Переможці конкурсу будуть нагороджені цінними подарунками та грамотами.Бажаємо успіху всім учасникам!
Корисні посилання
« назад до переліку

04 жовтня 2018
Відзначення Всесвітнього дня туризму
 
В честь Всесвітнього дня туризму провідний фахівець з рекреації Волощук В. В. та заступник директора з наукової роботи Томнюк О. П. спільно з педагогічними працівниками Путильського ЗЗСО та учнями 9-11 класів організували поїздку на  г. Говерла. Відвідавши Карпатський НПП,  учні та учасники туристичного походу мали можливість ознайомитися з гірським рельєфом високогірних Українських Карпат та провести порівняння з більш пологою гірською структурою Буковинських Карпат. Школярів було ознайомлено з правилами проходження маршруту та методикою  маркування маршрутів в об’єктах природно-заповідного фонду. Дітям дуже сподобалося сходження на найвищу вершину  Карпатського регіону України. В ході екскурсії  заплановано виїзну поїздку на територію НПП “Черемоський”.