ГоловнаПро насПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїПослугиНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
Сьогодні
Чекаємо на Ваші роботи!!!
 Національний природний парк “Черемоський” інформує про те, що підходять до завершення наступні  конкурси:
- конкурс на кращу новорічну казку “Збережи життя ялинці” до 15 грудня 2018р.;
- конкурс дитячого малюнка “Ой, хто, хто Миколая любить” до 17 грудня 2018р.
  Переможці конкурсів будуть нагороджені цінними подарунками та грамотами. Чекаємо на Ваші роботи!
Вчора
11 грудня - Міжнародний день гір
11 грудня начальником відділу еколого-освітньої роботи та рекреації    Фрей Т. Ю. з учнями 5 класу Путильського ЗЗСО було проведено бесіду присвячену Міжнародному дню гір.
Вчора
Конкурс "Краща новорічна композиція".

НПП "Черемоський" доводить до Вашого відома про проведення конкурсу "Краща новорічна композиція".Переможці конкурсу будуть нагороджені цінними подарунками та грамотами.Бажаємо успіху всім учасникам!
Корисні посилання
« назад до переліку

03 вересня 2018
Бесіда “Україна — єдина країна”
 
03.09.2018 року на базі Путильської  ЗЗСО з учнями 6 класу т.в.о. начальника відділу еколого-освітньої роботи та рекреації  НПП “Черемоський” Фрей Т. Ю. провела бесіду на тему “Україна — єдина країна”.  Метою заходу було формувати відчуття приналежності до України, почуття особистої відповідальності за долю держави та українського народу, формувати почуття патріотизму та націо- нальної свідомості, виховувати любов до Батьківщини, виховувати повагу до державних символів, шанобливе ставлення до традицій всіх національностей, що живуть на Україні. На занятті учні мали можливість висловити свої побажання на символічних пелюстках та прикріпити їх на карту України, тим самим прикрашаючи її. Під час заходу школярі  збагатили свої знання, дізналися багато цікавої та нової інформації.