ГоловнаПро насПриродні особливостіДіяльністьПослугиНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
12 жовтня 2018
ВІтання з Днем захисника України!

Сьогодні день Українського козацтва. Хочеться від щирого серця привітати усіх козаків з цим світлим днем: Покрови Пресвятої Богородиці, що відзначається щорічно 14 жовтня.

Ідея козацтва щільно переплелася з історією українського народу. І сьогодні козак - це не той, хто одягнений у шаровари. Козак, це перш за все, воїн за духом, але воюватиме він тільки за одну річ - свободу. То ж нехай прагнення волі та незалежності і надалі буде неодмінною рисою українських козаків.

Зі святом Вас, Слава Україні!

10 жовтня 2018
Заняття “Папір - наше багатство”

9 жовтня 2018 року начальником відділу еколого-освітньої роботи та рекреації НПП “Черемоський” Фрей Т. Ю. та провідним фахівцем з рекреації Волощуком В. В. на базі Киселицького ЗДО було проведено заняття “Папір - наше багатство” (до Міжнародного дня без паперу).

9 жовтня 2018
Заняття “Природні стихійні лиха”

08.10.2018р провідним фахівцем з рекреації НПП “Черемоський” Торак Х. М.  на базі Путильської ЗЗСО з учнями 6-А класу було проведено заняття на тему “Природні стихійні лиха” (до Міжнародного дня із зменшення небезпеки стихійних лих).

Корисні посилання

  

   8 квітня 2016 р. працівники відділу господарського забезпечення та рекреаційного благоустрою спільно з відділом екологічної освіти та туризму підтримали ініціативу «Дерева Миру».  Метою ініціативи є об’єднання заради Миру шляхом висадження дерев, що сприяє озелененню країни. Тому працівники  висадили фруктові дерева на прилеглій території до орендованого приміщення.

 

   «Електронні відходи» визнані проблемою сьогодення через стрімке зростання їхньої кількості та істину загрозу. У зв’язку з цим у Мариничівському НВК «Родина» з «юними екологами» та в Усть – Путильській ЗОШ з «малими природолюбами» фахівець з рекреації ІІ категорії НПП «Черемоський» Скидан А.В. розпочала акцію по збору використаних гальванічних елементів, яка спрямована на попередження забруднення територій. ля довкілля і здоров’я людей.

 

   У Мариничівському НВК «Родина» з ініціативи працівників відділу господарського забезпечення та рекреаційного благоустрою з «юними екологами» був проведений Всесвітній день довкілля під девізом – «Чисте довкілля – чисте сумління». Фахівець з рекреації ІІ категорії Скидан А.В. провела бесіду на тему: “Ми за чисте довкілля” та спільною працею було виготовлено стінгазету «Вплив сміттєвих звалищ на навколишнє середовище та способи боротьби з ним».

 

        Із настанням весни майсти з охорони природи Перкалабського та Селятинського природоохоронних науково-дослідних відділень (ПНДВ) проводять догляд за тими рекреаційними обєктами, які знаходяться на їх обходах.

 

   В Мариничівському НВК «Родина» з учнями шостого класу фахівець з рекреації ІІ категорії  Скидан А.В. провела виховну годину «Здоров`я природи - здоров’я людини ».

 

   Працівники відділу взяли участь у підготовці та святкуванні традиційного свята виходу на полонини "Полонинська ватра". Взяли участь у святковій ході, яка є невід`ємним атрибутом свята, рухався автомобіль, який оформили працівники відділу тематичною природоохоронною композицією та атрибутикою парку, та мотоцикл «Хонда», отриманий парком в рамках виконання природоохоронного проекту "Збереження Карпатських пралісів", впроваджуваного Українським товариством охорони птахів за участі та фінансової підтримки Франкфуртського зоологічного товариства (Німеччина).

 

   З 20 квітня по 31 травня пройшла акція «Очистимо довкілля для себе і своїх дітей». За період акції до якої були долучені учні Мариничівського НВК «Родина» та Усть – Путильської ЗОШ І-ІІ ст. спільними зусилями школярі зібрали для утилізації майже 7 кілограм відпрацьованих елементів живлення. Фахівець з рекреації ІІ категорії  подякувала учням за активність і закликала правильно поводитися із небезпечними відходами й надалі.